צביעה דקורטיבית – להכניס צבע לחיים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

צביעה דקורטיבית  הינה בעצם עיצוב אופנתי בצבע. כמו הוספת פריט שיקי ייחודי לבגד, המקפיץ את המראה כולו או הוספת גוון בשיער, המעניק מראה עוצר נשימה, כך גם צביעה דקורטיבית מעניקה טאצ' אישי, מפתיע ומהמם לבית.

עד לא מזמן, התרגלנו לצביעה מסורתית ומשעממת. גם אם השתמשנו בצבעים עם קצת יותר אופי ולא בגווני לבן-קרם, המראה הכללי היה אחיד מידי, משמעמם מידי וגנרי באופן כללי. בשנים האחרונות, חלה מהפכה בתחום צביעת הבית וטרנד צביעה דקורטיבית, הפך את כל עולם הצביעה לאופנתי ובעל אמירה עיצובית מרשימה.

צבעי לצביעת בית ב{HEBROW}

היתרון של צביעה דקורטיבית

כולנו אוהבים לחדש, גם את הבית. אם בעבר, כדי להעניק לבית מראה חדש, הינו קונים רהיט בעל נוכחות, או עורכים שיפוץ מסיבי שהיה נמשך זמן רב, כיום ניתן להשיג אפקט מרשים יותר ע"י צביעה דקורטיבית, שהינה קלה, מהירה וחסכונית הרבה יותר. לא רק הקיר שנצבע מקבל מראה חדש אלא כלל החלל והמרחב עצמו. ניתן לגרום לחדר קטן להרגיש גדול יותר, להעניק לחדר מראה של חוץ, לשלב מרקמים שונים מעולמות אחרים ועוד אפקטים וטקסטורות מעבר לכל דמיון.

 

קיר אחד יכול להספיק

כדי להקפיץ מראה של חדר בבית בן רגע, אין צורך לצבוע את כל החדר. קיר אחד שנצבע ומציג אפקט מסוים וייחודי, יעשה את העבודה במלואו, שכן הוא הופך למרכז החדר וממגנט אליו את המבטים. ממש כמו תמונה.

צביעה דקורטיבית, היא כאמור עולם ומלואו והחידושים הרבים בתחום נמשכים וגדלים בכל יום. ישנה צביעה דקורטיבית המבוססת  על שילוב של צבעים שונים, ישנה צביעה המציגה אפקטים רבים כמו מראה חול, מראה של בטון, צביעת הקירות הפנימיים במראה של שליכט חיצוני צבעוני, אפקט של מראה מטאלי ולעומתו אפקט היוצר הרגשת רכות ושלווה וכן טכניקות צביעה אחרות המעניקות נופך מיוחד לקיר. בנוסף, ניתן לשלב אלמנטים גיאומטריים שונים ותבניות צביעה שונות, היוצרים עוד עניין ותחושה ייחודית לקיר.

ראו גם: מחירון צביעת דירה

 

חשיבותו של התכנון המקדים

עולם האפקטים הוא כאמור עצום וניסיון להתחיל בצביעה דקורטיבית עלול להוביל לסחרחרות קלה עקב ההיצע הרב והגיוון הבלתי נגמר. לכן, ישנה חשיבות רבה לתכנון המקדים, המביא בחשבון את השילוב עם האלמנטים הרבים האחרים בחדר. כמו כן, עלינו לקבל החלטה לגבי איזה קיר נבקש להבליט ואיך הוא משתלב בעיצוב הכללי של הבית ואיזה אופי נרצה להכניס את החדר באמצעות הצביעה הדקורטיבית

מקצועיות היא שם המשחק

באופן טבעי, צביעה דקורטיבית דורשת מיומנות רבה וגדולה יותר מאשר צביעה רגילה. לכל אפקט יש לא רק את האופי והעיצוב הייחודי לו אלא גם את טכניקת הצביעה שלו ואופן המימוש כדי להגיע לתוצאה הרצויה. לא זאת בלבד אלא שעבודה זו דורשת דייקנות רבה, שימוש בטכניקות צביעה מתקדמות וכן נדרשת סבלנות רבה, שכן לעיתים צביעה דקורטיבית  כרוכה בביצוע כמה תהליכים בזה אחר זה.

נין להשיג כיום צבע לצביעה דקורטיבית בכל חנות חומרי בנין וצבע. אולם יש לקחת בחשבון את אופי העבודה הנדרש ואת יכולות הביצוע שלכם אל מול התוצאה הרצויה. צביעה דקורטיבית הרבה פחות סלחנית מצביעה רגילה וקטע שהתפקשש אי אפשר לפתור ע"י העברת מברשת צבע רגיל שוב. לכן, ההמלצה הגורפת היא לפנות בכל הנוגע לצביעה דקורטיבית לחברת צביעה מקצועית ומנוסה. זו תוכל לעזור לכם גם ברמת העיצוב והתכנון המקדים.

מחיר צביעה דקורטיבית

בשל האופי הייחודי של הצביעה הדקורטיבית, הכוללת עבודה רבה יותר המושקעת בתהליך, המחיר גבוה יותר מצביעה רגילה. גם מחיר הצבע המיוחד, גבוה ממחיר צבע רגיל. במידה ותרצו לצבוע בעצמכם ותלכו לקנות פחית צבע דקורטיבי או עם אפקט מסוים, תגלו כי הוא יקר משמעותית מבצע בסיסי.

מחיר צביעה דקורטיבית ממוצע למטר יהיה החל מ-200 ₪, כאשר כאמור, בשביל ליצור עניין ועיצוב ייחודי, ממש אין צורך לצבוע את החדר כולו וניתן להסתפק בצביעה דקורטיבית של קיר אחד וצביעה רגילה של שאר הקירות.

'המרכז לצביעת דירות' הינה חברה המתמחה בצביעה דקורטיבית במגוון טכניקות שונות. נשמח לעזור גם לכם להגשים את חלומות העיצוב שלכם.

יכול לעניין אותך גם: צביעת בית פרטי מבחוץ

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!