צבע למשקופים

המשקופים של הבית הם אחד האזורים שבקושי מקבלים התייחסות. הם תופסים חלק קטן בבית ולכן לא תמיד מקבלים את תשומת הלב הראויה. על אף שהם "רק" מקיפים את הדלת ומחברים אותה לקירות, הצבע שלהם והנראות שלהם יכולים להשפיע על המראה הכללי של הבית. על ידי צביעה מחדש אפשר לרענן את המראה של הבית ולהחמיא לפתחים שבו.

צבע למשקופים מעץ או מתכת

בחירת צבע למשקופים צריכה להתבצע תוך התחשבות במספר גורמים. הראשון הוא התאמה של הצבע לחומר הנוכחי כאשר ישנו הבדל בין צביעה של משקופי עץ לעומת משקופי מתכת. כולם יכולים לקבל מראה חדש, אך כל משקוף צריך לקבל טיפול מקדים שונה וצבע אחר.

דבר נוסף שיש להתחשב בו הוא הגוון. היום אפשר למצוא שלל גוונים ורק חשוב לזכור לבחור מתוך קשת הצבעים שמתאימה לחומר של המשקוף.

3 כללים חשובים שמשדרגים את העבודה

הדרך ליהנות מצבע חדש בבית היא לבצע את העבודה בדרך הנכונה. גם כאשר נדמה לנו כי כל מה שעלינו לעשות הוא לקנות צבע בחנות הקרובה ומברשת, חשוב להבין כי כדי לקבל תוצאה מקצועית, יש לפעול על פי כללי הצביעה. שמירה על הכללים הבאים תבטיח תוצאה טובה.

בידוד המשקוף מהקיר

המטרה שלנו היא לצבוע את המשקופים ולא את הסביבה. לכן, יש לבודד אותם מהקיר על ידי הדבקת מסקנטייפ על הקירות הצמודים כך שהצבע לא ילכלך אותם. כמו כן, הצביעה תעשה לאחר ניתוק הדלתות מאותה סיבה. לאחר מכן אפשר לשייף את המשקוף כדי שיוכל לקבל את הצבע.

שימוש בצבע מתאים

צבע למשקוף יתאים לעבודה זו אך יש לשים לב כי ישנם צבעים המתאימים למשקופי עץ וכאלו שמתאימים למשקופים מתכתיים. בעל מקצוע אשר יבצע את העבודה יידע באיזה צבע לבחור ועם זאת אנחנו נוכל לשאול אותו באיזה צבע הוא בוחר ולוודא כי הוא עושה עבורנו את הבחירה הטובה ביותר.

הכנה של המשקוף וצביעה בכלים מתאימים

יש להכין את המשקוף על פי הצורך. הדבר תלוי במצב הנוכחי של המשקוף ובצבע הקיים. לרוב יש צורך לנקות, לשייף ולאחר מכן לנקות שוב את המשקוף. יכול להיות שיהיה צורך לעבור עם צבע בסיס לפני השכבה האחרונה. במידה וכך, יש להמתין לייבוש מלא לפני שאפשר יהיה ליישם את הצבע. כמו כן, יש להשתמש בכלים מתאימים ובהם מברשות איכותיות ורולר קטן שמתאים לגודל העבודה.

לעבוד עם מקצוענים בתחום

הצבע בבית משפיע על הנראות שלו ועל מצב הרוח שלנו. פעולות של צביעת משקופים, דלתות וארונות, ייעשו לרוב עם אנשי מקצוע אשר מכירים היטב את סוג העבודה ואת הצבעים השונים שאפשר למצוא היום. המרכז הישראלי לצביעת דירות מעמיד לרשותנו אנשי מקצוע מנוסים שמכירים היטב את העבודה תוך הקפדה על שימוש בחומרים הנכונים וביצוע עבודה נקייה.

כמה עולה לצבוע דירת 3 חדרים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שעולה אצל כל מי שרוצה לצבוע את דירתו נוגעת לשאלת המחיר. כדי לדעת כמה עולה לצבוע דירת 3 חדרים חשוב להבין

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

כמה עולה לצבוע דירת 3 חדרים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שעולה אצל כל מי שרוצה לצבוע את דירתו נוגעת לשאלת המחיר. כדי לדעת כמה עולה לצבוע דירת 3 חדרים חשוב להבין

עבודות גבס בחריש

  מחפשים חברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות גבס בחריש? מצוין! הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברתנו מבצעת עבודות גבס בחריש באופן המקצועי והיעיל ביותר, מספקת מגוון

עבודות גבס בעומר

  מחפשים חברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות גבס בעומר? מצוין! הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברתנו מבצעת עבודות גבס בעומר באופן המקצועי והיעיל ביותר, מספקת מגוון

עבודות גבס בתל-אביב

  מחפשים חברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות גבס בתל-אביב? מצוין! הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברתנו מבצעת עבודות גבס בתל-אביב באופן המקצועי והיעיל ביותר, מספקת מגוון