עבודות צבע

החלטת לצבוע את הדירה? זה הזמן להתחיל לחפש את אנשי המקצוע המתאימים לעבודה. ככל הנראה יהיה לך חשוב לדעת מהן העלויות של העבודה וזאת כדי לוודא כי לא מבקשים ממך מחיר גבוה. בבדיקת המחיר וקבלת הצעות שונות, עליך לבדוק מה מובטח שלך, כלומר על מה יהיו אחראיים אנשי המקצוע. על מנת שהקירות שלך יהיו מושלמים, יש לבצע עבודות הכנה, תיקונים ולדאוג שכל הרהיטים יהיו מכוסים.

המחיר שיוצע לך צריך לכלול את כל העבודה, מהכנת השטח, ביצוע העבודה ורכישה של החומרים וכלי העבודה. הצעה זו צריכה להיות מסודרת וללא אותיות קטנות ואפשרויות לתוספות במהלך או בסיום תהליך העבודה.

צביעת תקרה

היתרונות של צבעים מקצועיים

אחת השאלות שיכולה לעלות אצלך היא האם לא כדאי לנסות לבצע את העבודה לבד ומהם היתרונות של הצבעים. על אף שהמקצוע לא דורש הכשרה מסודרת, אלו שעוסקים בו מביאים איתם מיומנות רבה והם יביאו מספר יתרונות לעבודה:

הכנה מקצועית של הקיר

לפני שאפשר יהיה לצבוע את הקיר חשוב להכין אותו לעבודה. יש לבחון את המצב שלו, לתקן את הסדקים, החורים, לסתום אותם ולבצע כל עבודה שתאפשר לו לקבל את הצבע בדרך המיטבית. בעלי מקצוע שמכירים את העבודה יעברו בשלב הראשון על הקיר, יבצעו מילוי ושיוף היכן שצריך ורק לאחר מכן יתפנו לשלב הצביעה.

שימוש בצבע מתאים 

צבעים מקצועיים יעדיפו תמיד צבע איכותי ויוכלו להמליץ על החומרים הנכונים לכל חלק של העבודה. גם את התיקונים הם יבצעו עם החומרים הנכונים לקיר ובאופן כללי, הם ידעו להמליץ ולבחור בחומרים ובציוד הנכון לכל עבודה שתידרש.

עבודה נקייה

בכל מה שנוגע לעבודת הצביעה, עבודה לא מקצועית יכולה להיות מלכלכת ולהשאיר צבע על הרצפה, התקרה ולגלוש בין הקירות בצורה שלא מחמיאה להם. צבעים מקצועיים מכירים היטב את הקושי של העבודה ואת הדרך הנכונה להבטיח שהחלל יהיה נקי ומוכן למגורים ברגע שהצבע יתייבש.

מחירון עבודות צבע על פי מספר חדרי הבית

בכל מה שנוגע לעבודות הצביעה, ניתן לצבוע את כל הבית יחדיו וניתן לבחור בחלל או בחדר בלבד. המחיר יכול להשתנות גם בהתאם לעבודה שיש לבצע וסוג הצבע שיעשה בו שימוש. לדוגמה, צביעת דירת 5 חדרים בצבע פלסטי אקרילי יכולה לעלות סביב 5,000 ש"ח. צביעת דירה של שני חדרים ובעלת תיקונים קלים תעלה כ-2,500 ₪.

ישנן עבודות צבע אשר מתבצעות בהתזה והמחיר במקרה זה ינוע סביב 60 ₪ למטר מרובע. צביעת התקרה יכולה גם כן לייקר את העבודה והיא תחושב בנפרד. על מנת לקבל הצעת מחיר המתאימה לבית שלך, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר. המרכז הישראלי לצביעת דירות ישמח לעמוד לרשותך משלב התכנון ועד לסיום עבודה נקייה ומגורים בבית נעים למראה.

מחירי בניה שלד

  הרמה המקצועית חשובה לנו, ההמלצות שקיבלנו חשובות לנו, חוות הדעת המקצועיות שקיבלנו מאנשי מקצוע חשובות לנו אפילו מאוד, אבל אי אפשר להתעלם מכך שבבחירת

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

מחירי בניה שלד

  הרמה המקצועית חשובה לנו, ההמלצות שקיבלנו חשובות לנו, חוות הדעת המקצועיות שקיבלנו מאנשי מקצוע חשובות לנו אפילו מאוד, אבל אי אפשר להתעלם מכך שבבחירת

בחירת צבע לקירות פנים

קשת הצבעים אותה אפשר ליישם על קירות הפנים היא בלתי נגמרת. בנוסף לגוונים, ישנם גם יישומים שונים מיוחדים שיכולים לשמש את קירות הפנים של המבנה.