צביעת חדר ממד

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

צביעת חדר ממד לעיתים נראית לנו כאל משהו שאינו קשור לבית עצמו. אבל חשוב להבין, צביעת חדר ממד צריכה להיות זהה לכל צביעה אחרת של חדרים בבית. היחס השונה יהיה רק לגבי הדלתות, משקופים וחלונות. לרוב המחיר שנקבע עבור צביעת חדר ממד או כל חדר אחר לא כולל צביעת תקרה, משקופים וכד'.

מהם הגורמים אשר משפיעים על המחיר

גודל – אנחנו מאמינים שאין יחס שונה בין הממד לבין חדרים יבשים אחרים בבית, בסופו של דבר בעל המקצוע משתמש באותם חומרי גלם. מה שמשפיע על המחיר הוא דווקא הגודל של החדר. לרוב ממד יהיה בגודל קטן יותר מאשר החדרים השונים ולכן המחיר אפילו יכול להיות נמוך יותר. עם זאת, לאחר הצביעה נדרש אוורור יותר ארוך מכיוון שהחדר עצמו די אטום. ככל שהחדר גדול יותר ככה המחיר הוא בהתאם, יש לזכור זאת.

גוון – מהו גוון הצבע אותו בחרתם? לכל גוון יש את המחיר שלו. יש לכם אפשרות לבחור בין צבעים קרים, חמים או שילוב. הצבעים

במה תלוי המחיר של צביעת חדר ממד

החמים יהיה הצבעים היקרים ביותר. זאת אומרת, צבעים חמים הוא צבעים כהים ברוב המקרים, כמו אדום, ירוק, כחול כהה וכן הלאה. איך יודעים שצבע הוא צבע חם? לפי הכהות שלו והמחיר. המחיר של צבע חם יהיה יקר יותר מאשר צבע קר. צבע קר הוא צבע יותר פופולרי לחדרי השני ולממד. צבעים קרים הם צבעים כמו לבן, שמנת, אפור בהיר וכן הלאה. השילוב יכול להיות או הכי יקר או כמעט הכי יקר. שילוב של צבעים יהיה בדרך כלל שילוב בין צבעים שמגיעים מאותה המשפחה. ברגע בו השילוב נעשה בין שני צבעים המחיר אינו יקר משמעותית. כאשר מדובר על שילוב של שלושה צבעים אשר יש גם שילוב משפחות המחיר גבוה יותר.

זמינות – הזמינות של בעל המקצוע היא בעל השפעה מאוד גבוהה על המחיר אותו תשלמו. מה עדיף לכם, להמתין שבועות עד שבעל המקצוע יגיע אליכם הביתה? או עבודה מהיום להיום? עבור שירות כזה צריך לשלם. תמיד צריך לזכור, זמינות אינה קשורה רק לעבודה בפעם הראשונה, אלא גם במקרה שיש תקלה כלשהי בצביעה ויש לכם אחריות. במקרים האלה הזמינות אפילו יותר חשוב ולכן בחרו היטב את בעל המקצוע שלכם.

מוניטין – מה המוניטין של בעל המקצוע אותו בחרתם? תוכלו לבחור בין צבעי פרטי או חברה מקצועית. המחיר של חברה מקצועית יהיה לרוב גבוה יותר, אך מגוון השירותים אותם תקבלו יהיה רחב יותר. בדרך כלל כאשר מבוצעת עבודת צביעת חדר ממד או כל עבודת צביעה אחרת, לעיתים עולות עוד לקויות אשר יכולות להשפיע על הצביעה. במקרים כאלה אנחנו נהיה חייבים בזמינות של בעל מקצוע כדי שלא יעכב את הצביעה. במקרים האלה החברות הן אלו שמעניקות לנו שירות כולל.

האם יש יחס שונה עבור צביעת חדר ממד?

האם חדר ממד מקבל יחס שונה בצביעה מחדרים אחרים

לא אמור להיות יחס שונה בין חדר יבש אחד לבין צביעת חדר ממד למעט המקרים הספציפיים אותם ציינו עד עתה. בעל מקצוע אשר

מציע לכם מחיר מופקע עבור צביעת חדר ממד לפני שהוא בכלל ראה את החדר הוא בעל מקצוע שלא באמת עונה על הדרישות המקצועיות של התחום. לצערנו, מדובר על תחום מאוד פרוץ ועליכם לקחת את זה בחשבון לפני שאתם יוצרים קשר עם בעל מקצוע כזה או אחר. עליכם לדעת שאתם בוחרים בבעל מקצוע עם מוניטין גבוה, אחד שעובד עם רישיון ויודע את תהליך עבודת צביעת חדר ממד וכל חדר אחר על כל גווניו.

כמה עולה צביעת חדר ממד?

מה המחיר המקובל בארץ לצביעת חדר ממדהמחיר אותו תשלמו עבור צביעת חדר ממד לרוב תהיה בין 400 ש"ח ועד כ-700 ש"ח לא כולל תקרה ומשקופים. המחירים יכולים לעלות כאשר מורכבות העבודה גבוהה יותר או הממד גדול יותר. אם מדובר על מורכבות עבודה או חדר גדול המחיר גם יכול לעלות על 700 ש"ח לצביעת החדר. לכן, חשוב לבחור בבעל מקצוע איכותי אשר יגיע אליכם טרם העבודה ויבחן את החדר, ישאל את כל השאלות הרלוונטיות ורק לאחר מכן תוכלו באמת לבחור האם לקחת את הדיל הזה או לא.

מה עליכם לעשות לפני הצביעה?

לפני הצביעה על בעל המקצוע להגיע, לראות את הריהוט שיש, את הגוון הנדרש, לדעת לשלב סגנונות שונים, עיצובים שונים וכן הלאה. יש לבצע עבודות תיקון במקרה הצורך. עבודות תיקון של חדרי ממד יכולים לייקר את המחיר משמעותית מכיוון שמדובר על חומרי גלם אחרים. לרוב השתמש בצבע אקרילי לצורך ביצוע עבודות צביעה. עם זאת, יש להתייעץ עם בעל המקצוע האם נדרשת שכבת איטום עבור חדר הממד. במקרים חריגים נדרשת עבודה כזאת אם יש מקור מים זמין לחדר הממד. זכרו, ההשפעה של המחיר תלויה בבעל המקצוע אותו תבחרו, אם לא תבחרו נכון המחיר יהיה בהתאם.

צרו קשר לייעוץ ומחירים

אז מה היה לנו בכתבה:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

החזון שלנו

המרכז לצביעת דירות מבצע את כל עבודות הצבע והשפכטל לבית ומציע רמת התמחות, דיוק, הקפדה ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. במסגרת פעילותו, מבצע המרכז לצביעת דירות פרויקטים פרטיים לדירות בודדות ובתים פרטיים וכן פרויקטים רוחביים לדירות וחדרי מדרגות בבניינים משותפים, מגדלי משרדים ורבי קומות.

-המרכז לצביעת דירה-

בלוג

מדעי המדינה או מדעי ההתנהגות

מדעי המדינה ומדעי ההתנהגות הם תארים הנמצאים בעלייה בשנים האחרונות, ובגלל החפיפה הקלה בנושאי הלימוד כשמדובר בלימודים גבוהים של הנושאים הללו, צעירים רבים היום מתקשים

במה תלוי המחיר של צביעת סלון
בלוג

ניקוי כתמי צבע במשרד

ישנן דרכים רבות להסיר כתמי צבע מהמשרד. ואם נתקלתם בכתמים אלו, לפניכם מדריך על השיטות השונות וכיצד לנקות אותן. נסביר על כמה דגשים וטיפים חשובים,

להתנסות בגוונים שונים לצביעת דירה
בלוג

הדבקת טפטים לאחר צביעת הבית

במטרה לשמר את התוצאה לאחר צביעת הדירה, ניתן להדביק טפטים איכותיים למטרת הגנה. מלבד זאת, הטפטים ישמשו אתכם לעיצוב הפנים, הגברת החוויה והעיצוב, ולחיפוי הקירות.

תהליך ייבוש נזקי המים בזמן נזילה

ייבוש נזקי מים הוא תהליך מורכב ויקר עבור רוב בעלי הבית. זו הסיבה שיש שירותים רבים המספקים שירות זה לציבור. השירותים הנפוצים ביותר הם ייבוש

צביעת דירה לאחר ייבוש נזקי מים

נזקי מים הם אחד הגורמים הנפוצים ביותר לנזקים מבניים בבתים. זה יכול להוביל לצמיחת עובש וחיידקים, כשל מבני ועוד הרבה יותר. כדי למנוע או למזער

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!