צביעת דירות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

צביעת דירותצביעת דירה היא לא משימה שחייבים בשבילה איש מקצוע. תשאלו אלפי ישראלים שצובעים את ביתם בכל שנה לקראת חג הפסח ועושים את זה לגמרי לבד. אלא שצביעת דירה שבוצעה על ידי אדם ללא ידע מקצועי וללא ניסיון בתחום, לא דומה בכלום לצביעה שבוצעה על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום של צביעת דירות. דברים אלה נכונים כאשר אנחנו רוצים פשוט לחדש את מראה הקירות ולכסות אותם בעוד שכבה של צבע לבן, והם נכונים כפליים כאשר מדובר בעבודות נלוות כמו שפכטל והחלקת הקירות וכמו צביעה אמנותית, שימוש בגוונים וכדומה.

 

מתי נכון להזמין איש מקצוע לצורך צביעת דירה?

הזמנת איש מקצוע בכל תחום שהוא, תלויה מאוד בהערכה הסובייקטיבית שלנו את היכולת שלנו עצמנו לבצע את העבודה בעצמנו. בכל מקרה בו אנחנו מרגישים שאין לנו את ההבנה הנדרשת, או לחילופין, את הזמן והאנרגיה הנדרשים לביצוע המשימה, אנחנו מזמינים איש מקצוע. אז לצבוע את הדירה אנחנו יכולים גם בעצמנו, אבל לצבוע את הדירה ולהביא אותה לרמה כזאת שהכל מאוד מדויק, מאוד מקצוע ומאוד אחיד, זאת כבר משימה למומחה צביעת דירות. את ההבדלים ניתן לראות באחידות מריחת הצבע על הקיר, את הדיוק בפינות ובחיבורי הקירות, את עמעום סימני הטיח מתחת לשכבת הצבע ועוד יותר מכל אלה כאשר מדובר בצביעה אמנותית.

 

מהי צביעה אמנותית של דירה?

צביעה אמנותית היא נישה מאוד מיוחדת בקטגוריה הרחבה של צביעת דירות, ומתייחסת לעבודות צביעה שמיישמות טכניקות צביעה ייחודיות, מעבר לטכניקה הסטנדרטית של מריחת צבע באמצעות מברשת או גלגלת. אחת מטכניקות הצביעה היותר מוכרות היא טכניקת הווש באמצעותה ניתן להפוך קיר בבית למעין תמונה מרהיבה שעושה שילוב במספר גוונים ויוצרת דוגמאות עיצוב ייחודיות בסגנון מודרני. יחד עם זאת, צביעה אמנותית כוללת עוד משימות צביעה רבות ומגוונות לרבות שילובי גוונים ברמות שקיפות משתנות, צביעת קירות שונים בגוונים שונים ואפילו ציור על גבי קירות.

צביעת דירות – זה לא רק הצבע, זה גם הטיח

אחד הדברים החשובים בכל פרויקט צביעת דירות הוא דווקא הטיח שמתחת לצבע. הצבע כמובן הוא בעל השפעה מכרעת על האווירה בבית ועל העיצוב הכולל שלו, אבל שכבת הטיח שעליה הוא מיושם יכולה להכריע את אלה לא פחות. כל אחד מאיתנו ביקר בבית וחלקנו חווים זאת אפילו בבית שלנו עצמנו, שבו אפשר לראות ממש את מריחת הטיח מתחת לצבע, דבר שמכער מאוד את הקירות ומעניק להם מראה זול ולא מטופח. לעומת זאת, ישנם בתים בהם הקירות הם פשוט ממש חלקים ולא ניתן לזהות בכלל את שכבת הטיח שמתחת לצבע. למשימת החלקת הטיח קוראים שליכט ובמסגרתה ניתן גם ליצור מרקם שהוא אינו חלק, אבל מאוד מסודר ומוגדר, אבל כאמור, לכל אלה תזדקקו לאיש מקצוע המתמחה בתחום של צביעת דירות.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!