אודות

המרכז לצביעת דירות מבצע את כל עבודות הצבע והשפכטל לבית ומציע רמת התמחות, דיוק, הקפדה ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. במסגרת פעילותו, מבצע המרכז לצביעת דירות פרויקטים פרטיים לדירות בודדות ובתים פרטיים וכן פרויקטים רוחביים לדירות וחדרי מדרגות בבניינים משותפים, מגדלי משרדים ורבי קומות.צבעי

לרשות המרכז לצביעת דירות, צוות מקצועי של צבעים מנוסים ומיומנים בעלי רקורד של מאות פרויקטים לצביעת דירות וביצוע שפכטל סופר חלק ומקצועי. המרכז מבצע פרויקטים של צביעה בסיסית, צביעה בגוונים, צביעה אמנותית, צביעת ווש וטכניקות צביעה מגוונות נוספות, הכל בהתאם לדרישות הלקוח ובקנה אחד עם עקרונות עיצוב מקצועיים.

צביעת דירה

המרכז לצביעת דירות מבצע את כל עבודות הצבע בכל דירה, בכל שטח, בכל קומה ובכל רחבי הארץ. דירת חדר, שני חדרים, שלושה חדרים, ארבעה חדרים ויותר – למרכז ניסיון רב בצביעת דירות חדשות ריקות מריהוט ודירות קיימות תוך התמודדות שיטתית ומהירה עם עומס הריהוט הקיים והגנה עליו לאורך תהליך הצביעה. המרכז מציע את שירותי הצביעה בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם אפשרות להזמנת שירות פינוי או סידור חפצים לפני צביעה וניקיון יסודי לאחר צביעה.

צביעה אמנותית

במרכז לצביעת דירות תוכלו להזמין לא רק שירות צביעה סטנדרטי בגוון לבן או בכל גוון אחר, אלא גם שירותי צביעה אמנותית באמצעות טכניקות צביעה מתקדמות ומגוונות ליצירת נופך אמנותי בחלל הפנים ולשליטה טובה יותר באווירה. פרויקטים של צביעה אמנותית מבוצעים במרכז לצביעת דירות באמצעות אנשי מקצוע ייעודיים, בעלי ניסיון רב בתחום הספציפי של צביעה אמנותית, מה שפותח בפניכם את כל האפשרויות ששמעתם עליהן,

צביעה ומריחה

הכרתן אותן או שאתם יכולים לדמיין אותן ביחס לצביעת הדירה שלכם.

שירותי המרכז לצביעת דירות ניתנים כמובן גם במסגרת פרטית ללקוח הבודד, לרבות צביעה נקודתית של קיר אחד, חדר אחד או אזור אחד בדירה וכן במסגרת משותפת הכוללת צביעת כלל הדירות במבנה משותף וצביעת השטח המשותף, חדר המדרגות, מעקות ולובי הכניסה לבניין. לכל משימת צביעה ושפכטל בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ובמחירים הוגנים ותחרותיים – המרכז לצביעת דירות.

צבעי מחייך
צביעת תקרה
צבעי בהתזה
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!