צביעת דירה מחירון צבעים מקצועיים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

אחת למספר שנים כדאי לצבוע את הדירה וכך גם לפני הכניסה אליה. צביעה יסודית ואיכותית תתבצע על ידי בעל מקצוע אשר מכיר היטב את הנושא. עליו לעבוד ביסודיות, להשאיר סביבה נקייה ולהציע לך מחיר שכולל את כל הפרטים כולל הצבע והגנה על הרהיטים.

צביעת דירה מחירון

בחינת המחירון של צביעת הדירה מציג מחירים מוערכים בלבד. כמובן, בעל המקצוע יצטרך להגיע אל המקום, לבחון את מצב הקירות ולהבין בדיוק מהן הדרישות שלך. יש לציין כי כל המחירים כוללים את עלות הצבע, תיקונים בקירות ושימוש בצבעים אקריליים איכותיים.

עלות צביעת דירת חדר

המחיר יכול לנוע בין 800-2500 ₪. המחיר יהיה זול יותר בדירות שאינן מאוכלסות ולכן אין צורך לבצע הזזת רהיטים והגנה עליהם. כמו כן, במידה ויש צורך לצבוע גם את התקרה המחיר יהיה בטווח הגבוה. צביעה של דירת חדר לא מאוכלסת וללא צביעת התקרה יכולה לעלות סביב 800 ₪ בלבד.

עלות צביעת דירת שני חדרים

המחיר יכול לנוע בין 1200-3500 ₪. גם במקרה זה, דירות שהקירות שלהם לא מתקלפים ושאינן מאוכלסות יהיו פשוטות יותר לעבודה ולכן המחיר יהיה בהתאם. במידה ויש לבצע גם צביעה של התקרה המחיר יהיה בטווח הגבוה כאשר ההבדלים של צביעה עם או בלי תקרה יכול לעמוד על מאות שקלים.

עלות צביעת דירת שלושה חדרים

עלות הצביעה תכלול את כל חדרי הבית ותנוע בין 1400-4000 ₪. במסגרת הצעת המחיר יכלול הצבעי את כל החדרים, את צביעת המטבח, השירותים וכמובן תיקון של הקירות לפני תחילת העבודה. צביעה שכזו יכולה לשנות את מראה הבית ולהעניק תחושה אישית נעימה.

עלות צביעת דירת ארבעה חדרים

כמו בכל צביעה, גם כאן המחירים צריכים לכלול את תיקון הקירות ואת הצבע עצמו. העלויות משתנות בהתאם למצב הקירות וכן האם הבית פנוי או לא. ככל שיהיה לצבעי יותר עבודת הכנה כך המחיר עשוי להיות גבוה יותר כאשר טווח המחירים נע בין 1900-5000 ₪.

כיצד ולאן לפנות להצעת מחיר?

כדי להימנע מאי נעימות בכל הנוגע לקבלת המחיר, הדרך הטובה ביותר לפעול היא ליצור קשר טלפוני ראשוני ולאחר מכן לבקש לקבל הצעה מסודרת. אפשר לשאול מראש באיזה צבע הצבעי עומד להשתמש, האם ישנה מגבלת גוונים, האם הוא יכול לבצע מספר צבעים על הקירות השונים ואפילו דוגמאות באותו הקיר. חשוב מאד לתאם ציפיות מראש ורק לאחר מכן לקבל הצעה ששני הצדדים מסכימים עליה.

המרכז לצביעת דירות מזמין אותך ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר מאנשי מקצוע מנוסים ואכפתיים. אנו מקפידים על עבודה יסודית, מדויקת, עם צבעים איכותיים בלבד ונחזיר את הדירה למצב הקודם כך שאפשר יהיה לחזור לשגרה במהרה. לפרטים נוספים והצעת מחיר הוגנת כל שיש לעשות הוא ליצור עמנו קשר.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!