קבלן גבס

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

קבלן גבס מקצועי- כדי שהשדרוג יהיה מושלם

עבודות ועיצוב בגבס, הפכו עם השנים לפתרון העיצובי המושלם במרבית הבתים בישראל. אין זה משנה אם מדובר בשיפוץ, שדרוג או הקניית מראה חדש לבית וותיק או בניה דקורטיבית בבית חדש- בניה בגבס היא האופציה המועדפת, האיכותית והזולה ביותר.
אבל כמו בהרבה דברים ומקרים בחיים, כדי להגיע לתוצאות איכותיות ובלתי מתפשרות, צריך בעל מקצוע מוכשר, מיומן ומקצועי. כאן נכנסת חשיבות הבחירה של קבלן גבס, כזה שיהפוך את החלום שלכם למציאות.

עבודות גבס, רק תבחרו.

יתרונות בבניה ועיצוב בגבס הם רבים וקבלן גבס, מאפשר לכם להשיג את כולם: העבודה נעשית בצורה מהירה יותר מאשר בחומרי בניה אחרים כמו בטון או בלוקים ובצורה גמישה יותר. זמן השיפוץ שמתקצר כמו גם מחיר החומר הנוח, משפיעים כמובן גם על עלות השיפוץ ומהווים חיסכון ניכר.
הגמישות בעבודות הגבס אינה באה לידי ביטוי רק בריבוי הפתרונות העיצוביים המתאפשרים, אלא גם בגמישות התכנונית ובאפשרות לשנות אותם בקלות לאחר מספר שנים. כך, אם בנינו כוורת או נישה ייחודית בגבס ונרצה לשנותה לאחר מספר שנים, נוכל לפרק בקלות בלי לגרום נזק ולהתקין עיצוב חדש. משקל הגבס קל, וידיים מיומנות ומקצועיות של קבלן גבס, עושות קסמים בצורה שאינה גורמת ללכלוך רב ולעצירה מוחלטת של הבית וכל יושביו, כמו בשיפוץ ושדרוג רגילים.

החלומות שלכם בהישג יד

עבודות גבס מאפשרות לנו לעצב את חלומותינו בקלות ובצורה מתקדמת. אנחנו יכולים לשנות את מבנה הקירות והחלוקה הפנימית של הבית, להוסיף נישות, כוורות, מחיצות בגבהים שונים ומקומות אחסון. נוכל להנמיך תקרות, לבנות עיצובים דקרוטיביים ולשלב בהם תאורה ופתחי מיזוג ולהוסיף אלמנטים עיצוביים אחרים. בניגוד למה שרבים חושבים, קבלן גבס מיומן אינו מבצע רק עבודות גבס בקווים ישירים אלא יכול גם לשבץ אלמנטים מעוגלים, כיפות, זוויות ייחודיות, מימדים וטקסטורות שונות.
גם לוחות הגבס עצמם מגוונים ולכל אחד מהם תכונות ייחודיות ויתרונות משלו. כך ניתן למצוא לוחות גבס רגילים, לצד לוחות גבס ירוקים, עמידים בפני לחות, לוחות גבס העמידים בפני אש, לוחות דוחים מים, לוחות לקירות חיצוניים, העמידים בפני פגעי מזג האוויר ועוד סוגים רבים אחרים. את לוחות הגבס מחברים פרופילי מתכת שונים, המהווים את שלד הבניה עליו מורכבים הלוחות, בצורה מדוייקת. לכן נדרש קבלן גבס שיודע לא רק לעבוד אלא גם לעצב ולראות את התמונה המלאה.
חשיבות מקצועיותו של קבלן גבס.
מעבר לתכנון, עיצוב ובצוע מדוייקים, חשוב להכיר בכך, שכמו בשדרוג ובניית בית, בצורה הישנה, גם פה אנו רוצים להגיע למשהו איכותי שישמש אותנו במשך שנים. לגבס יתרונות רבים, אך גם חסרונות המתגלים כאשר העבודה נעשית בצורה לא מקצועית. לא נרצה שחתיכות גבס יחלו להיסדק, להישבר או לנשור ושהקיר או הנישה שנבנו לא יהיו ישרים.
כאן נכנסת החשיבות שבביצוע העבודה באמצעות קבלן גבס איכותי. אמת, ניתן לעצב בגבס גם באופן עצמאי אך נדרשות לכך יכולות עיצוב, ומיומנויות גבוהות של בניה, דיוק ושימוש במכשירים הנכונים. קבלן גבס מיומן, מכיר את העבודה על בוריה וידע כיצד להתקין הכל לשביעות רצונכם ועם קונסטרוציה עמידה ונכונה, שתתן לכם ליהנות מעיצוב שתכננתם לאורך שנים.
הקפידו לעבוד רק עם קבלן גבס איכותי, בקשו עליו המלצות וגשו לראות ולהתרשם מעבודות שונות ואחרות שלו. לשקיפות ולאמינות אין מחיר. כמו בבניה רגילה, בקשו לראות כתב כמויות ופירוט של כל המרכיבים והחומרים וכן להסכים על לוחות הזמנים. עבודת גבס יכולה להתחיל מכ-70 ₪ למ"ר, כאשר מדובר בבניה פשוטה ולהגיע לכ-200 ₪ למטר באלמנטים מורכבים. אל תחפשו את הזול ביותר. האיכות ומימוש מיטבי של חלומות העיצוב שלכם- חשובים לא פחות.
המרכז לצביעת דירות, הינה חברה מובילה בעולם הצבע, השיפוץ ופתרונות בגבס. קבלני הגבס של המרכז, מיומנים ומקצועיים ומאחוריהם שלל עיצובים ועבודות גבס דקורטיביות. נשמח להראות לך אותם ולייעץ לך בדרך להגשמת החלום שלך.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!