צבע לבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

בחירת איש המקצוע הנכון לביצוע עבודות צבע לבית היא אחת הדילמות היותר קשות בתהליך השיפוצים ובכלל. הסיבה לכך הינה העדר אמת מידה ברורה ואחידה המאפשרת לבחור את איש המקצוע באופן בלתי תלוי. בחלק ניכר מהתחומים הקשורים בשיפוצים ובבניין, הבחירה קלה יחסית. בתחומים מסוימים, העיסוק המקצועי מותנה ברישום בספר הקבלנים, שעליו ממונה רשם הקבלנים אצל משרד הבינוי והשיכון. ואולם בכל הקשור בתחום הצבע, עדייו קיימים בעלי מקצוע בלתי רשומים. כאמת מידה התחלתית, רישום בספר הקבלנים הוא אכן אמת מידה טובה. אילו אמות מידה נוספות דורשות בדיקה לפני בחירת איש המקצוע הנכון? כיצד ניתן לתמחר בצורה הנכונה ביותר את העבודה? בשורות להלן ננסה להבהיר מעט את הנקודות הללו.

צבע לבית ורישום בספר הקבלנים

כאמור, רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון, הוא הממונה על רישום הקבלנים ואנשי המקצוע בתחומי העשייה השונים בבניין. לפני ביצוע הרישום של בעל מקצוע בפנקס הקבלנים, חייב בעל המקצוע לעמוד באמות מידה המבטיחות קיום רמה מקצועית נאותה, אם ברצונו להירשם כקבלן. בתחומים שבהם הרישום הוא חובה, נדרש הקבלן המיועד להציג אישורים מקצועיים שונים, לרבות אישורי השכלה ואישורים הנוגעים למספר שנות הניסיון. גם בתחומים שבהם הרישום עדייו איננו בגדר חובה, נדרש הקבלן המעוניין להירשם להוכיח את הניסיון המעשי והידע שלו, יחד עם מספר מינימאלי של שנות ניסיון. לפיכך, כפי שכבר הוזכר לעיל, רישום בפנקס הקבלנים מהווה נקודת פתיחה מצוינת לבחירת הקבלן.

עם זאת, בחירת קבלן צבע לבית

מחייבת ביצוע בדיקה יסודית יותר, בנוסף לרישום בפנקס הקבלנים, אם ישנו כזה. למרות השינויים וההתקדמות הטכנולוגית העצומה בענף הבנייה, הדרך הטובה ביותר לבחירה היא עדיין המלצה חמה של חבר, מכר או בן משפחה שאפשר לסמוך עליו, שהקבלן הנבחר ביצע אצלו עבודות בעבר.  בנוסף, אם הדבר אפשרי, מומלץ ללכת ולראות מקומות שבהם ביצע אותו קבלן עבודות צביעה קודמות .

הדרך לתמחור נכון של עבודת צבע לבית

תמחור נכון של צבע לבית חייב לקחת בחשבון שלושה פרמטרים חשובים: האחד – גודל האזור המיועד לצביעה. המדובר לאו דווקא במספר החדרים, אלא השטח המיועד לצביעה בפועל, ואם השטח כאמור כולל גם צביעה של התקרות. אמת המידה השנייה הינה האם החלל המיועד לצביעה פנוי, או שיש ריהוט או ציוד המפריע לעבודה. במקרה השני, המחיר יהיה גבוה יותר. אמות מידה נוספות להשגת המטרה הן סוג הצבע שבעלי הבית מעוניינים בו, והאם יש תחילה לכסות צבע ישן. לדוגמה – אם חלל מסוים צבוע בצבע כהה מאד, ואם יש צורך בשתי שכבות צבע לבן לכסות אותו לפני הצביעה, המחיר יהיה קרוב לוודאי גבוה יותר. בנוסף, אם העסקה עם הצבע כוללת גם את החומרים עצמם, המחיר, קרוב לוודאי, יעלה עוד. דבר אחד שממש לא מומלץ לעשות, הוא לבחור קבלן שלוחץ לסגור מחיר בטלפון, לפני שדרכו רגלה בדירה המיועדת לצביעה.

 

אם יש לך עניין בביצוע מקצועי של עבודת צבע לבית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם. המקצוענים שלנו יבצעו עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר, במהירות הגבוהה ביותר ובמחיר הטוב ביותר האפשרי.

צבע לבית

צרו קשר לייעוץ ומחירים

אז מה היה לנו בכתבה:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

החזון שלנו

המרכז לצביעת דירות מבצע את כל עבודות הצבע והשפכטל לבית ומציע רמת התמחות, דיוק, הקפדה ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. במסגרת פעילותו, מבצע המרכז לצביעת דירות פרויקטים פרטיים לדירות בודדות ובתים פרטיים וכן פרויקטים רוחביים לדירות וחדרי מדרגות בבניינים משותפים, מגדלי משרדים ורבי קומות.

-המרכז לצביעת דירה-

בלוג

מדעי המדינה או מדעי ההתנהגות

מדעי המדינה ומדעי ההתנהגות הם תארים הנמצאים בעלייה בשנים האחרונות, ובגלל החפיפה הקלה בנושאי הלימוד כשמדובר בלימודים גבוהים של הנושאים הללו, צעירים רבים היום מתקשים

במה תלוי המחיר של צביעת סלון
בלוג

ניקוי כתמי צבע במשרד

ישנן דרכים רבות להסיר כתמי צבע מהמשרד. ואם נתקלתם בכתמים אלו, לפניכם מדריך על השיטות השונות וכיצד לנקות אותן. נסביר על כמה דגשים וטיפים חשובים,

להתנסות בגוונים שונים לצביעת דירה
בלוג

הדבקת טפטים לאחר צביעת הבית

במטרה לשמר את התוצאה לאחר צביעת הדירה, ניתן להדביק טפטים איכותיים למטרת הגנה. מלבד זאת, הטפטים ישמשו אתכם לעיצוב הפנים, הגברת החוויה והעיצוב, ולחיפוי הקירות.

תהליך ייבוש נזקי המים בזמן נזילה

ייבוש נזקי מים הוא תהליך מורכב ויקר עבור רוב בעלי הבית. זו הסיבה שיש שירותים רבים המספקים שירות זה לציבור. השירותים הנפוצים ביותר הם ייבוש

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!