צבע לבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

צבע לבית בחירת איש המקצוע הנכון לביצוע עבודות צבע לבית היא אחת הדילמות היותר קשות בתהליך השיפוצים ובכלל. הסיבה לכך הינה העדר אמת מידה ברורה ואחידה המאפשרת לבחור את איש המקצוע באופן בלתי תלוי. בחלק ניכר מהתחומים הקשורים בשיפוצים ובבניין, הבחירה קלה יחסית. בתחומים מסוימים, העיסוק המקצועי מותנה ברישום בספר הקבלנים, שעליו ממונה רשם הקבלנים אצל משרד הבינוי והשיכון. ואולם בכל הקשור בתחום הצבע, עדייו קיימים בעלי מקצוע בלתי רשומים. כאמת מידה התחלתית, רישום בספר הקבלנים הוא אכן אמת מידה טובה. אילו אמות מידה נוספות דורשות בדיקה לפני בחירת איש המקצוע הנכון? כיצד ניתן לתמחר בצורה הנכונה ביותר את העבודה? בשורות להלן ננסה להבהיר מעט את הנקודות הללו.

צבע לבית ורישום בספר הקבלנים

כאמור, רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון, הוא הממונה על רישום הקבלנים ואנשי המקצוע בתחומי העשייה השונים בבניין. לפני ביצוע הרישום של בעל מקצוע בפנקס הקבלנים, חייב בעל המקצוע לעמוד באמות מידה המבטיחות קיום רמה מקצועית נאותה, אם ברצונו להירשם כקבלן. בתחומים שבהם הרישום הוא חובה, נדרש הקבלן המיועד להציג אישורים מקצועיים שונים, לרבות אישורי השכלה ואישורים הנוגעים למספר שנות הניסיון. גם בתחומים שבהם הרישום עדייו איננו בגדר חובה, נדרש הקבלן המעוניין להירשם להוכיח את הניסיון המעשי והידע שלו, יחד עם מספר מינימאלי של שנות ניסיון. לפיכך, כפי שכבר הוזכר לעיל, רישום בפנקס הקבלנים מהווה נקודת פתיחה מצוינת לבחירת הקבלן.

עם זאת, בחירת קבלן צבע לבית

מחייבת ביצוע בדיקה יסודית יותר, בנוסף לרישום בפנקס הקבלנים, אם ישנו כזה. למרות השינויים וההתקדמות הטכנולוגית העצומה בענף הבנייה, הדרך הטובה ביותר לבחירה היא עדיין המלצה חמה של חבר, מכר או בן משפחה שאפשר לסמוך עליו, שהקבלן הנבחר ביצע אצלו עבודות בעבר.  בנוסף, אם הדבר אפשרי, מומלץ ללכת ולראות מקומות שבהם ביצע אותו קבלן עבודות צביעה קודמות .

הדרך לתמחור נכון של עבודת צבע לבית

תמחור נכון של צבע לבית חייב לקחת בחשבון שלושה פרמטרים חשובים: האחד – גודל האזור המיועד לצביעה. המדובר לאו דווקא במספר החדרים, אלא השטח המיועד לצביעה בפועל, ואם השטח כאמור כולל גם צביעה של התקרות. אמת המידה השנייה הינה האם החלל המיועד לצביעה פנוי, או שיש ריהוט או ציוד המפריע לעבודה. במקרה השני, המחיר יהיה גבוה יותר. אמות מידה נוספות להשגת המטרה הן סוג הצבע שבעלי הבית מעוניינים בו, והאם יש תחילה לכסות צבע ישן. לדוגמה – אם חלל מסוים צבוע בצבע כהה מאד, ואם יש צורך בשתי שכבות צבע לבן לכסות אותו לפני הצביעה, המחיר יהיה קרוב לוודאי גבוה יותר. בנוסף, אם העסקה עם הצבע כוללת גם את החומרים עצמם, המחיר, קרוב לוודאי, יעלה עוד. דבר אחד שממש לא מומלץ לעשות, הוא לבחור קבלן שלוחץ לסגור מחיר בטלפון, לפני שדרכו רגלה בדירה המיועדת לצביעה.

אם יש לך עניין בביצוע מקצועי של עבודת צבע לבית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נחזור אליך בהקדם. המקצוענים שלנו יבצעו עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר, במהירות הגבוהה ביותר ובמחיר הטוב ביותר האפשרי.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!