צבעי מקצועי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

 

צבעי מקצועיאנו רואים הרבה מאוד מודעות של צביעת דירה בזול בצמתים ובלוחות מודעות שלעיתים קרובות אכן נראות כמו הצעות מאוד אטרקטיביות אבל האם הן באמת משתלמות לנו בתור צרכנים? לעיתים אותם אנשים שמציעים את השירות אותו הם מפרסמים של צביעת דירה בזול הם כלל אינם אנשי מקצוע והעבודה שתקבלו לא תהיה עבודת צבע מוקפדת ואיכותית, בעוד לעיתים לאחר שתזמינו את אותו איש מקצוע הוא יגבה מכם עוד כסף עבור הצבע או עבור השיוף וההכנה של הקיר לשכבת הצבע וברגע הזה אתם כבר בגדר קהל שבוי.

 

אז למה צריך לשים לב שאתם מזמינים עבודת צבע ואיך תדעו להבדיל בין חאפר לבין צבעי מקצועי. המרכז לצביעת דירות מרכז בתוכו מספר רב של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה משווה בין מחירים של צבעים מקצועיים ועוזר לכם לבחור את הצבעי שמתאים לכם ביותר לביצוע עבודת הצבע.

 

כיצד נבחר צבעי מקצועי?

אז כפי שאמרנו עולם השיפוצים מלא בחאפרים ולכן כדאי לבחון היטב ממי אתם מזמינים את העבודה על מנת שלא תמצאו את עצמכם משלמים מחיר כפול או מקבלים שירות לא מקצועי. בראש ובראשונה כדאי מאוד לבחור צבעי מקצועי שיש עליו המלצות בין אם דרך אנשים שאתם מכירים כמו חברים או בני משפחה או בין אם מאנשים ברחבי הרשת שממליצים על אותו בעל מקצוע. מעבר לכך ניתן גם לבקש ליצור קשר עם לקוחות של אותו צבעי ולשאול אותם על איכות העבודה שאותו בעל מקצוע העניק להם.

 

מעבר לכך דאגו לבדוק בהצעת המחיר שהכנה של הבית לצביעה כלולה במחיר כמו למשל כיסוי של כל הרהיטים בבית על מנת שלא יתלכלכו והכנה של הקירות לצבע כמו קילוף של שכבות מתפוררות או החלקה של הקיר וגם איטום חורים במידת הצורך. מעבר לכך צבעי מקצועי תמיד יתן לכם אחריות על העבודה שלו שכן תמיד יכולות לקרות טעויות שנצטרך לתקן ובעל מקצוע אמין ואיכותי מבין זאת.

 

אנחנו במרכז לצביעת דירות לא מתפשרים על איכות ולכן אנו עובדים אך ורק עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה שיקפידו לתת לכם שירות מקצועי, אמין ואדיב.

 

 

מה המחיר של צבעי מקצועי?

המחיר של צביעת דירה על ידי צבעי מקצועי תלויה במגוון רב של פרמטרים כאשר קודם כל יש לקחת בחשבון את הגודל של הדירה ואת מורכבות העבודה. לעיתים תהיה הכנה רבה של הדירה לפני הצביעה כמו טיפול בעובש, טיפול בקירות מתקלפים ולכן העלות של העבודה תהיה גבוהה יותר בהתאם. כלל המחיר של צביעת דירה קטנה של 2-3 חדרים תעלה לנו בין 1500 ש״ח לבין 3500 ש״ח, תלוי במורכבות העבודה כמובן. במידה וזו דירה גדולה יותר של 4-5 חדרים עלות העבודה תנוע בין 2500 ש״ח ויכולה להגיע עד 6000 ש״ח.

 

כיצד נבחר בצבע המתאים לצבוע את הבית

אין ספק שלצבע שאותו נבחר עבור הבית שלנו יש חשיבות גדולה מאוד להצלחה של צביעת הבית. לפיכך מומלץ להיוועץ עם מספר אנשי מקצוע כאשר קודם כל ערכו התייעצות קצרה עם מעצב או מעצבת הפנים אותם בחרתם לעיצוב הדירה שלכם. לאחר ההתייעצות עם המעצב או המעצבת מומלץ גם לשאול אל דעתו של הצבעי שכן צבעי מקצועי רואה בעין שלו מאות דירות שונות בשנה. הצבעי ככל הנראה כבר צבע בתים כמעט בכל קשת הצבעים שקיימת בקטלוגים ולכן הוא ידע לעצור אתכם אם הוא חושב שהבחירה שעשיתם אינה טובה או לחילופין הוא גם ידע לתת לכם עצה עיצובית באיזה צבע שלא חשבתם עליו וגם לא אנשי העיצוב אותם בחרתם לא חשבו עליו.

 

החשיבות בבחירת הצבע

הדבר חשוב שכן בחירת הצבע או הצבעים השונים בהם נצבע את הבית תשפיע רבות על ההרגשה שלנו בתור אלו שחיים בבית וגם על האלמנטים העיצוביים האחרים אותם בחרנו. כך למשל שימוש יתר בצבעים קודרים עלול ליצור הרגשה לא נעימה בבית לאורחים וגם לבני הבית או במידה ובחרנו בעיצוב בית כפרי ייתכן ולא נכון להשתמש בצביעת הקירות בצבע לבן בלבד. לכן, לפני שאתם בוחרים את הצבע או הצבעים, תעצרו רגע, תתייעצו עם אנשי המקצוע בדגש על הצבעי המקצועי אותו בחרתם, בדקו תמונות של בתים אחרים, כיצד הצבעים התמזגו בעיצוב שלהם ורק לאחר מכן קבלו החלטה.

 

צבע בתור אלמנט עיצובי

אנו רואים טרנד נוסף בשנים האחרונות והוא שימוש בצבע בתור אחד מן האלמנטים העיצוביים של הבית שלכם. זה יכול להיות שימוש בצבעים בכדי להדגיש קו עיצובי כלשהו וזה יכול להיות שימוש בצבע לא שגרתי בכדי לשבור את השגרה העיצובית של הבית. כך למשל בבתים בהם נוהגים לאחרונה לצבוע את אחד הקירות בבית בצבע מעט שונה בכדי לתת קונסטרסט עיצובי כלשהו. לדוגמא, בבית בו רוב הקירות נבצע בצבע הלבן המסורתי, נלקח קיר אחד או פינה של שני קירות ונצבעו בצבע אפור כאשר הפינה עצמה הינה חדר אוכל או פינת קפה. הדבר מקנה לנו שימוש באלמנטים של עיצוב מודרני אך שוב, גם כאן רצוי להתייעץ עם צבעי מקצועי ולשאול את דעתו כיצד הצבע שבחרנו מתמזג בבית שלנו עם שאר הצבעים וגם עם העיצוב של הבית שלנו.

 

במקרים רבים שימוש בצבע אחר יכול לתרום רבות לאווירה כמו למשל צביעת חדרים של ילדים קטנים בצבעים לא שגרתיים. אנו רואים הרבה לקוחות מבקשים לצבוע את חדר הילדים בצבעים של תכלת או כחול מאוד בהיר במידה ומדובר בחדרי בנים וצבעי ורוד בייבי או ורוד בהיר מאוד במידה ומדובר בחדר של ילדה. צבעי מקצועי במקרים כאלה ימליץ לכם גם כאן לעשות אלמנט שובר כלשהו כמו לצבוע רק קיר אחד בצבע שונה או לחילופין לצבוע את כל הקירות בצבע אותו בחרתם אך להשאיר את התקרה בצבע לבן, דבר שיתן הרגשה כאילו החדר גדול ופתוח יותר בניגוד לאם נבצע גם את התקרה בצבע אותו בחרנו עבור חדר הילדים.

 

עבודת הכנה של צבעי מקצועי

הזכרנו קודם לכן את עבודת ההכנה של הצבעי אך יש לציין כי צבעי מקצועי יגיע אליכם מספר ימים לפני תחילת העבודה לבית שלכם ויעמוד היטב את עבודת ההכנה אותה יש לבצע. במקרים מסויימים אם מדובר בבית גדול או בית שיש לבצע צביעה גם לקירות החיצוניים העבודה יכולה להיות יום שלם ולכן חשוב לבחון היטב את הבית, דבר שרק צבעי מקצועי יעשה בעוד שחאפרים ינסו לעשות זאת בטלפון.

 

ככלל עבודת ההכנה כפי שציינו חייבת לכלול כיסוי מקיף של כל הרהיטים בבית על מנת שלא יתלכלכו במסגרת עבודות ההכנה, השיוף או הצבע. מעבר לכיסוי מקיף של הרהיטים יש לכסות את הפאנלים והרצפה, במיוחד אם מדובר בפרקט עדין. עבודת הכנה של הקירות גם כן לוקחת זמן, שכן לעיתים יש לבצע סתימה של חורים רבים או סדקים בקירות באמצעות טיח ולאחר מכן לשייף אותו. מעבר לכך בחדרים כמו חדר האמבטיה יש לבצע טיפול מקיף בקירות שעליהם יש עובש היות ואם זה לא יתבצע הצבע לא יתפוס והקיר יראה אחרי מספר ימים כאילו כלל לא נעשתה בו עבודת צבע.

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!