צביעת בית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מה צריך לדעת לפני שחותמים על עסקה צביעת בית

צביעת ביתצביעת בית היא הפעולה האחרונה שמתבצעת, בתום תהליך הבנייה או השיפוצים בבית. צביעת הקירות והתקרה בבית היא גם פעולה המתבצעת מעת לעת, בעיקר על מנת לשמור על האסתטיקה בבית. במובנים רבים, מועד הצביעה מהווה גם הזדמנות לעשות קצת סדר בבית, להתפטר מכל מיני רהיטים וחפצים שהצטברו ולהתרענן. עם זאת, חשוב שהצביעה תתבצע על ידי איש מקצוע מיומן, שנבחר בקפידה ויודע לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר. מה חשוב לדעת כשמחליטים על צביעת הבית? כיצד קובעים את המחיר עבור עבודת הצביעה? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בנושאים הללו.

צביעת בית – מה צובעים, ומה זה כולל

לא אחת קורה שבעלי בתים מזמינים צבעי הביתה, ורק בדיעבד מתברר שקיימות הרבה בעיות בלתי פתורות, שהופכות את הצביעה לבלתי יעילה. לפיכך חשוב לדעת כי צביעת בית צריכה להתבצע רק לאחר שהסתיימו כל התיקונים, הטיפולים, החלפות שקעים, חפירות, חיווט והחלפת צנרת מיזוג, וכיוצא באלה פעולות. למעשה, הדבר היחיד שחשוב לזכור הוא שהצביעה היא הפעולה האחרונה בסדר הפעולות לפני מסירת הבית אם מדובר בבית חדש, והאחרונה בסדר הפעולות אם מדובר בשיפוצים כלליים בבית. הדברים היחידים שמתבצעים לאחר הצביעה הם הנחת נברשות, הוספת ידיות לחלונות או לדלתות שנצבעו וכיוצא באלה מלאכות. אחרת, כל מלאכת הצביעה עלולה לרדת לטמיון.

כיצד נקבע המחיר עבור צביעת בית

קביעת המחיר עבור צבע לבית מתבצעת בהתאמה למשתנים הבאים: גודל הבית, סוג הצביעה והאיכות של החומר. בנוסף, מה שמשפיע על המחיר הוא האופי של העבודה המקדימה לפני הצביעה. באשר לגודל הבית – אין ספק שזה משפיע מאד על המחיר. כיון שהצביעה מתבצעת לפי מטר רבוע – ככל שהבית גדול יותר, כך המחיר גבוה יותר. סוג הצביעה – אם הצביעה כוללת את התקרה או לא, אם הצביעה כוללת גם צביעת משקופים וחלונות, או שהם לא כלולים בעסקה.

צביעת בית מושפעת במחיר, ללא ספק

גם מהאיכות של הצבע והחומרים שבהם נעשה שימוש. ההבדלים בין סוגי החומר במחיר ובאיכות הם משמעותיים, וסוג החומר שבו ייעשה שימוש נקבע לבסוף על ידי בעלי הבית. יש שיעדיפו לצבוע את הבית מחדש בכל שנה – שנתיים בחומר ירוד, ויש שיעדיפו חומר איכותי, וצביעה חוזרת בכל כמה שנים. ולבסוף – מה שמשפיע על המחיר הוא אופי העבודה המקדימה. האם בקירות יש סדקים שצריך לטפל בהם? האם יש צבע מתקלף שצריך להסיר? ככל שהעבודה המקדימה מרובה יותר, כך יהיה המחיר גבוה יותר.

אם יש לך עניין לבצע צביעת בית ברמה גבוהה, על ידי איש מקצוע מהמעלה הראשונה, זה המקום הנכון עבורך, כדאי ליצור קשר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך לבצע את העבודה במהירות ובאיכות הגבוהות ביותר.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!