צביעת בית מחיר והמרכיבים שמשפיעים עליו

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753251

צבעי מנוסה יכול לתת לך הצעת מחיר עבור עבודתו. ההצעה תהיה תמיד אישית וזאת למרות שישנו טווח מחירים שנהוג לגבות בעבור העבודה והצבע. לפני הפניה לבעל המקצוע כדאי להכיר את המרכיבים שיכולים להשפיע על ההצעה ולהבין את טווח המחירים הנהוג בשוק.

המרכיבים המשפיעים על עלות הצביעה

יכולים להיות הבדלים בין צביעת בית מחיר במקום אחד לאחר. הסיבות לכך נובעות מהמרכיבים הבאים אותם כדאי להכיר:

המצב הנוכחי של הקירות

לפני שאפשר יהיה לצבוע את הקיר יש לבצע תיקונים ולהביא אותו למצב האופטימלי. במידה וכל שיש לעשות הוא לבצע תיקונים סבירים, של חורים שנוצרו כתוצאה מתליית תמונות וסדקים מינימליים, העבודה תהיה בסיסית ולרוב גם מהירה. במידה והקירות מתקלפים ויש להסירם לפני העבודה וחמור מכך, אם יש צורך לטפל בעובש, יש למגר את המפגע לפני הצביעה.

האם אנשים מתגוררים בבית

קל יותר לצבוע בית נקי, ללא חפצים ושאין בו אנשים. בקבלת פרטים על צביעת בית מחיר יש להתחשב בכמות החפצים שיש בבית וכמה עבודה תידרש מהצבעי. לרוב, עלות הצביעה לפני המעבר ולפני שהחפצים והרהיטים הגיעו תהיה זולה יותר לעומת מצבים בהם יש צורך לסדר את הרהיטים, להגן עליהם ולהחזירם למקומם בסיום.

מספר החדרים

ככל שיש יותר חדרים כך ישנה יותר עבודת צביעה. עם זאת, ככל שיש יותר חדרים כך אפשר לרכוש צבע בכמות גדולה יותר והמחיר לליטר עשוי לרדת. כמו כן, צבעים ייתנו לעתים הנחה לצביעה של כל הבית והמחיר יהיה זול יותר מצביעה של חדר יחיד.

צביעת תקרות

לרוב אין צורך לגעת בתקרה, אך אם כן, מדובר בעבודה מאומצת יותר שכמובן באה לידי ביטוי בעלויות. אם חשוב לך לצבוע גם את התקרה, חשוב מאד לציין זאת כבר בשיחה הראשונה עם בעל המקצוע. כדאי לדעת כי לרוב העבודה תתבצע תוך שימוש בסיד ולא צבע אקרילי.

חומרים ואופן הצביעה

יכולה להיות השפעה לחומרים בהם יתבצע שימוש. ישנם שלל צבעים ובהם אקריליים, צבעים מגנטיים, צבעים שיוצרים לוח קיר ועוד. ככל שהדרישה היא לחומרים מיוחדים יותר ולטכניקות יצירתיות כמו ווש, צורות, דוגמאות ועוד, כך המחיר יכול לעלות. הצבע הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית ובמקום להתפשר כדאי לקבל הצעת מחיר לצביעת הבית.

צביעת בית מחיר לדוגמה

העלויות שימסור לך הצבעי יכולות להתחיל במחיר של פחות מ-1000 ₪ לדירת חדר יחיד ועד ל-6000 ₪ ויותר בבית בן חמישה חדרים לרבות צביעת התקרה. צביעת בית סטנדרטי בן 4 חדרים, ללא צביעת התקרה ולפני המעבר תעלה סביב 2700 ₪.

הצעת מחיר רצינית תינתן לך תמיד באופן אישי ורק לאחר הבנת המצב הנוכחי של הבית והבקשות שלך. המרכז לצביעת דירות ישמח לעמוד לרשותך ולהציע הצעת מחיר הוגנת וצבעים מנוסים ומוכשרים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753251

אז מה היה לנו בכתבה:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

החזון שלנו

המרכז לצביעת דירות מבצע את כל עבודות הצבע והשפכטל לבית ומציע רמת התמחות, דיוק, הקפדה ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. במסגרת פעילותו, מבצע המרכז לצביעת דירות פרויקטים פרטיים לדירות בודדות ובתים פרטיים וכן פרויקטים רוחביים לדירות וחדרי מדרגות בבניינים משותפים, מגדלי משרדים ורבי קומות.

-המרכז לצביעת דירה-

עבודות גבס

קרניז גבס בסלון

רוצים אלמנט עיצובי מקסים שישפוך קצת אור ויופי בסלון שלכם? קרניז גבס יכול להיות בדיוק הפריט שיוסיף לכם את הטאץ' הרצוי. הוא יכול לשמש אלמנט

מה היתרונות והחסרונות של תקרה אקוסטית
הנמכת תקרה

הנמכת תקרה – הגובה כן קובע

חום יולי אוגוסט מזמן מאחורינו ודצמבר כבר כאן עם משחקי ה "חם-קר" שלו. כמעט כל בית שני בישראל עובד על חימום או מיזוג מסביב לשעון

כיצד גוונים של צביעת חדר שינה משפיעים על המחיר
צביעת דירה

צביעת חדרי שינה הורים

החדר שינה שלכם מרגיש קצת עייף? אתם מחפשים חידוש לבית? צביעת חדרי שינה הורים הוא תהליך שיכול לשפר את איכות החיים שלכם באופן משמעותי. בסופו

מה הפרמטרים הקובעים את מחירה של עבודת התקנת קרניז גבס בסלון
עבודות גבס

תקרה אקוסטית

שמעתם על המונח "תקרה אקוסטית"? מונח זה נועד לשמש כפתרון עבור אלו שסובלים מרעשים בלתי פוסקים וצריכים מעט שקט. לא תמיד תקרה אקוסטית תעשה עבודה

כיצד גוונים של צביעת חדר שינה משפיעים על המחיר
צביעת בתים

צביעת חדר ממד

צביעת חדר ממד לעיתים נראית לנו כאל משהו שאינו קשור לבית עצמו. אבל חשוב להבין, צביעת חדר ממד צריכה להיות זהה לכל צביעה אחרת של

צביעת דירה

צביעת סלון מחיר

עבור צביעת סלון מחיר משתנה בהתאם למצב הנתון בבית שלכם. כפי שאנחנו בוודאי יודעים, לכל בית יש את הייחודיות שלו, את הגודל שלו, את הריהוט

התקשרו עכשיו