צביעת אמבטיה מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

חדר האמבטיה זקוק לצביעת אחת למספר שנים. בדרך כלל אין שטחים רבים של קירות חשופים, אך העובדה שמדובר בחדר רטוב שסובל מבעיות של לחות, דורשת את הטיפול המקצועי בו. פניה לבעל מקצוע תקל על ביצוע העבודה כיוון שזו צריכה לכלול קודם כל טיפול בקירות ובעובש או מפגעים אחרים, אם ישנם. חשוב שהצבע לא ייזל על הכלים הסניטריים ושלא כמו ברוב החדרים, במקרה של האמבטיה, כדאי לשקול גם צביעה של התקרה.

טיפול בעובש ומפגעים כשלב ראשון

התפתחות העובש היא לא רק לא אסתטית אלא יכולה לפגוע באנשים אשר מתגוררים בבית. כשלב ראשון של הצביעה יש לטפל במפגעים ולסלקם. בכלל זה, אם יש עובש יש לטפל בו באמצעים הנכונים. יש להסיר שאריות של קירות מתקלפים ולבדוק שהקירות והתקרה מוכנים לצביעה לפני תחילת העבודה.

צבע מקשר לפני הצבע הסופי

לפני שאפשר יהיה לשים את הצבע על הקיר יש להשתמש בחומר מקשר. המטרה היא להכין את הקיר בצורה הטובה ביותר כך שהצבע ייתפס היטב ויהיה שימושי ועמיד לאורך שנים. דילוג על עבודות ההכנה עשוי לגרום לתוצאה לא מרשימה ולקילוף תוך זמן קצר של הצבע החדש. יש לוודא מול בעל המקצוע שמבצע את העבודה שהוא עובר על כל שלבי ההכנה.

חשיבות השימוש בצבעים מתאימים

כדאי מאד להשתמש בצבעים שמתאימים לאמבטיה. אפשר להשתמש בסיד, אך כדאי יותר לבחור צבע אקרילי או פלסטי שמתאים לחדרים עם לחות גבוהה. כיוון שמדובר בחדר קטן בדרך כלל והוא לרוב מכוסה בחלקים רבים בקרמיקה, הצבע הלבן יעשה כמעט תמיד את העבודה הטובה ביותר, אך אפשר גם כאן להכניס צבעוניות, אם יש רצון בכך ויש לתאם זאת מראש עם הצבעי.

צביעת אמבטיה מחיר בעל המקצוע

חדר האמבטיה הוא חדר לח אשר נוטה למפגעים שונים כמו קילוף של הקירות וטיפול בעובש, אם התפתח. אפשר לבצע את העבודה באופן עצמאי, אך היא קשה מבחינה פיזית ודורשת תשומת לב ודיוק רב. מסיבות אלו עדיף לקחת צבעי המתמחה בתחום.

בירור על צביעת אמבטיה מחיר יכול להעלות תוצאות שנעות בין 800 ₪ ועד ל-1,000 ₪. כדאי לבקש מהצבעי שיגיע למקום, ייראה את המצב ויציע הצעת מחיר. כמו כן, יש לבדוק האם ההצעה כוללת את עלות החומרים, האם הוא יבצע את הניקיון היסודי של הקירות וכן האם ההצעה כוללת את עלות צביעת התקרה או לא.

קבלת הצעת מחיר מקצועית

צביעת אמבטיה תתבצע על ידי אנשים מנוסים, אכפתיים, שישימו לב לכל פרט ולכך שהצבע יהיה על הקירות והתקרה בלבד, בלי לפגוע בקרמיקה או בכלים הסניטריים. המרכז לצביעת דירות מנוסה בתחום וישמח להציע לך הצעת מחיר הוגנת ולהשתמש בצבעים איכותיים המתאימים למשימה. כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!