פרגולות אלומיניום בצבע הבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מהו סוכך מודולרי פרגולות אלומיניום וכיצד מתאימים את הצבע שלו לצבע הבית?

סוכך מודולרי הוא סוכך שניתן לפרוש, לקפל או להזיז אותו על פי הצורך. כך למשל, כאשר מגיע הקיץ אל סיומו אין עוד צורך בסוכך הפרוש, ובמקום להשאיר אותו חשוף לרוחות עזות, רטיבות שתכביד עליו ואפילו שלג שעלול לשבור אותו, ניתן לקפל אותו ואף לפרק אותו ממקומו ולשמור אותו במקום מוגן. בתקופת הקיץ ניתן לפרוש אותו שוב מחדש, ויותר מכך, ניתן לפתוח אותו בשעות הצהריים לפני שמתיישבים בגינה ולסגור אותו שוב בשעות הערב על מנת למזער את השעות בהן הוא חשוף ללחות.

אחד היתרונות החשובים של סוכך מודולרי הוא היכולת להזיז אותו בהתאם לזווית ממנה קורנת השמש. כפי שידוע לכל בעל גינה, כאשר אנו בונים פרגולה, בין שמדובר בפרגולות עץ או פרגולות אלומיניום, חשוב שהפרגולה תהיה רחבה וגדולה מספיק על מנת שתספק לנו הגנה מלאה מפני השמש בכל שעות היום. כאשר אנו עושים שימוש בסוכך מודולרי, אנו יכולים להזיז את הסוכך על ציר או על מסילה, כך שנוכל ליהנות מצל לאורך כל שעות היום מבלי להתבסס על סוכך גדול מאוד שחוסם את האוויר ואת השמש, גם כשמחפשים אותה.

ומה הקשר של פרגולות אלומיניום לכל העניין?

פרגולות אלומיניום בצבע הבית הן פרגולות שמבוססות על שלד אלומיניום קל וחזק. החוזק המבני של האלומיניום מחד, וקלות המשקל שלו מאידך, מאפשרים לפתח שלל שימושים בפרגולות אלומיניום, ואחד מהם הוא סוכך מודולרי. בפרגולת עץ למשל, לא ניתן להשתמש בסוכך כזה, שכן הפרגולה היא כבדה מאוד וחייבת עוגן חזק ויציב של קורות עץ עבות המקובעות לרצפה בכל עת. פרגולות אלומיניום יכולות לשאת עליהן זרועות של סוכך מודולרי, שיכול לכאורה לרחף באוויר ללא רגליים, תוך שהוא נשען על החוזק המבני של זרועות האלומיניום ושל שלד הפרגולה.

פרט ליכולת להשתמש בסוכך מודולרי, מציעות פרגולות אלומיניום גם מגוון גדול מאוד של עיצובים אפשריים. בפרגולות אלה ניתן להרכיב סוכך בד בכל עיצוב שאפשר לדמיין, סוכך קשיח מעץ, מתכת או פולימר מוקשח ושקוף, סוכך ברזנט מעוצב או כל חומר גלם אחר בכל עיצוב שמתאים לכם. קל מאוד להרכיב סוככים חדשים או לנתק סוככים ישנים, וקל מאוד להתאים את עיצוב הפרגולה לעיצוב הגינה על פי טעמו של הלקוח.

אם אתם מחפשים פרגולה לגינה, אתם בהחלט רוצים לבחון את האפשרויות שמציעות לכם פרגולות אלומיניום לפני שאתם מקבלים החלטה. בדקו מספר עיצובים, בררו את כל הפרטים הדרושים לכם על החוזק המבני והעמידות של הפרגולה, ורק לאחר מכן קבלו החלטה סופית.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!