כמה עולה לצבוע דירת 3 חדרים?

צביעת דירות בפריסה ארצית

התחייבות למחירים הזולים בארץ 

שירות מקצועי ואמין 

ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות 

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד 07-23912228

אחת השאלות הנפוצות ביותר שעולה אצל כל מי שרוצה לצבוע את דירתו נוגעת לשאלת המחיר. כדי לדעת כמה עולה לצבוע דירת 3 חדרים חשוב להבין מה מוביל להבדלים בין הצעות המחיר. כמו כן, אין להסתפק בהצעה טלפונית ותמיד כדאי להעדיף פגישה בבית כך שהצבעי יוכל להעריך את העבודה הנדרשת ממנו.

מרכיבי הצביעה והשפעתם על העלויות

כדאי לדעת כי הצעת המחיר עבור צביעת הדירה יכולה להשתנות. גם כאשר מדובר על שלושה חדרים, יכולים להיות פערים כאשר אלו מושפעים מהמרכיבים הבאים:

מצב הקירות

המצב של הקירות ישפיע על העלות של הצביעה. ככל שאיש המקצוע יצטרך לבצע יותר עבודות תיקון כך ייקח לו יותר זמן, יידרש לו יותר חומר והמחיר כמובן יעלה. ישנו הבדל בין צביעת קיר שכל שנדרש הוא לסתום מעט חורים שנוצרו מתליית תמונות לבין קיר מתקלף שיש צורך להסיר את הקילופים, לעבור עם חומרים מתאימים, לבצע שיוף נרחב ורק אז לעבור לצבע.

בכל הנוגע למצב הקירות, במידה וישנה בעיה בבית, כדאי לציין זאת מראש ולא להסתיר אותה. במידה וישנו עובש על הקיר חשוב לטפל בו ובשום אופן לא למרוח אותו בגלגלת הצבע (שתעביר את העובש ממקום למקום ותעשה את הפעולה ההפוכה מכפי שנרצה).

צביעת התקרה

במידה ויש צורך או רצון לצבוע את התקרות של הבית העלות של העבודה תהיה גבוהה יותר. ההבדלים יכולים להגיע גם לאלפי שקלים ויש לציין כי לרוב אין כל צורך לגעת בתקרה.

אכלוס הבית

בית שאינו מאוכלס הוא בית שקל יותר לסדר אותו לפני ואחרי העבודה. קל יותר לנוע בבית שכזה ולכן הצעת המחיר יכולה להיות נמוכה יותר לעומת בית עמוס בחפצים ורהיטים.

הצבעי

הצבעי יכול להציע הצעת מחיר על פי שיקול דעתו. אם יש לו ניסיון והוא עמוס או שהחלטת לבצע את העבודה בעונה עמוסה (כמו לקראת חג), יכול להיות שהמחיר יעלה.

סוג הצבע

כמעט ואין צורך להרחיב על סוג הצבע, אך גם היום יהיו אנשי מקצוע שיציעו הצעה זולה יותר כיוון שהם משתמשים בסיד ולא צבע אקרילי או פלסטי. מומלץ לבדוק כי הצבעי עושה שימוש בצבעים אקריליים ולנוחיותך, אפשר לבקש הצעה אשר כוללת את הצבע והצעה כשיהיה עליך לספק את החומר.

כמה עולה לצבוע דירת 3 חדרים סטנדרטית?

התשובה לשאלה כמה עולה לצבוע דירת 3 חדרים סטנדרטית, שאנשים מתגוררים בה וללא בעיה מיוחדת בקירות, תנוע בין מחיר של 3,000 ₪ למחיר של 4,000 ₪. הפער נובע מהמצב של הדירה והמחיר כולל את תיקוני הקירות אך אינו כולל את צביעת התקרה (שלרוב אין צורך בה).

המרכז לצביעת דירות מנוסה בתחום וישמח לעמוד לרשותך ולהציע הצעת מחיר הוגנת וכן אנשי מקצוע מנוסים ומוכשרים.

בלוג

כמה עולה להזמין צבעי לדירה

אם אחד הקירות בדירה שלכם מתקלף, אם קירות האמבטיה שלכם מלאים בעובש או אם פשוט בא לכם לשדרג את מראה הבית שלכם, אין ספק שכיום

צבעים לדירה
בלוג

צביעת קירות אומנותית

  כאשר אנו מבצעים שיפוץ בבית שלנו אנו רוצים להפוך אותו לייחודי ומיוחד בעיקר עבורנו אך גם עבור האורחים שלנו. בכדי לעשות זאת אנו משקיעים

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

בלוג

כמה עולה להזמין צבעי לדירה

אם אחד הקירות בדירה שלכם מתקלף, אם קירות האמבטיה שלכם מלאים בעובש או אם פשוט בא לכם לשדרג את מראה הבית שלכם, אין ספק שכיום

צבעים לדירה
בלוג

צביעת קירות אומנותית

  כאשר אנו מבצעים שיפוץ בבית שלנו אנו רוצים להפוך אותו לייחודי ומיוחד בעיקר עבורנו אך גם עבור האורחים שלנו. בכדי לעשות זאת אנו משקיעים

כמה עולה לצבוע חדר
צביעת דירה

צביעת דירות

  צביעת דירה היא לא משימה שחייבים בשבילה איש מקצוע. תשאלו אלפי ישראלים שצובעים את ביתם בכל שנה לקראת חג הפסח ועושים את זה לגמרי

עבודות גבס
בלוג

עבודות גבס וצבע

  אין פרויקט שיפוץ דירה שלא כולל בתוכו איזשהו מרכיב של עבודות גבס וצבע וזאת עובדה. יחד עם זאת, על אף שכיום כל איש שיפוצים

בלוג

מחיר צביעת דירה 4 חדרים

  מידי מספר שנים כדאי ואף מומלץ לרענן את הדירה על ידי צביעת הקירות שלה. אנו נתקלים בדירות רבות שלא ביצעו צביעה של הדירה מספר

התקשרו עכשיו