הדבקת טפטים לאחר צביעת הבית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

במטרה לשמר את התוצאה לאחר צביעת הדירה, ניתן להדביק טפטים איכותיים למטרת הגנה. מלבד זאת, הטפטים ישמשו אתכם לעיצוב הפנים, הגברת החוויה והעיצוב, ולחיפוי הקירות. ואם זאת, לא הכל ורוד, הטפטים דורשים מיומנות מסוימת, דבק חזק מאוד, זמן פנוי, והכנת הקיר. ניתן לעשות זאת על ידי מתקין טפטים מקצועי, התקנה והדבקת הטפט ארוכת בממוצע כ־5 שעות. במאמר זה, המרכז לצביעת דירות, מספרים איך מדביקים טפט בצורה הנכונה, אודות התהליך.

איך מדביקים טפטים בצורה נכונה?

בשנים האחרונות, הטפטים הפכו לטרנד יוצא מן הכלל, בעולם ובישראל בפרט. לידיעתכם: הדבקת הטפטים דורשת לפחות כ־5 שעות עבודה, העבודה מסיבית ודורשת יכולות מסוימות. לא כל אחד יכול לעשות זאת בפשטות וקלות, נדרש לכך המון ניסיון והכנה מוקדמת. אז איך מדביקים טפטים? בשלב הראשון, בחרו במקום שבו תרצו להדביק את הטפט: קיר פינתי, בחדר השינה, או במטבח. 

בשלב השני, וודאו שהקיר עירום, מופשט מכל האביזרים: מדפים, מתקן תלייה, חורים בקיר, ועוד. בשלב השלישי, יש לוודא שהקיר חלק בדיוק כמו טפט מנייר, אם יש חורים יש לסתום אותם. למען הסר הספק – כל נפיחות קטנה בקיר או חורים עלולים לגרום להדבקה לא נכונה או אידיאלית. בשלב הרביעי, מקמו את הטפט בצורה הטובה ביותר על הקיר, במידת הנדרש, חתכו בהתאמה. בשלב החמישי והאחרון, הדביקו את הטפט עם דבק מקצועי ואיכותי. אלה הם שלבי התהליך השלם.

מה חשוב וכדאי לדעת על הדבקת טפטים?

הדבקת טפטים הינה פעולה אשר צריכה להתבצע על ידי מתקין טפטים בלבד, או בהשגחה. המחירים עבור הדבקת טפטים או מדבקות קיר הינם החל מ־300₪ וצפויות להגיע עד ל־1,000₪. לפני ההדבקה, כדאי לבחור או לקנות טפטים במידה המתאימה, גליל עם עודף למקרים קיצוניים. לדוגמא: אם נרצה להדביק טפט על קיר של 3 מטרים, כדאי לקנות טפט של 4 מטרים לפחות.

ישנם מספר סוגי טפטים הנפוצים בישראל: הראשונה, טפט מסוג נייר. השנייה, טפט תלת ממד. השלישית, טפט מסוג ויניל. הרביעית, טפט מסוג קטיפה. החמישית, טפט המשובץ באבנים. ניתן לקנות את הדבק לטפט במחיר של החל מ־30₪ ליחידה בודדת. הידעתם? ישנם טפטים המתאימים לא רק לקירות, אלה גם לזכוכיות, עץ, ודלתות אלומיניום. רולר להדבקת הטפטים הינו כ־60₪. אלה הם הדברים החשובים מכל שכדאי לדעת אודות הדבקת הטפטים בצורה מקצועית. מחפשים מתקין טפטים? מעוניינים בטפטים מושלמים? בחרו טפט אצל מלך הטפטים, החברה המובילה בישראל.

ומהצד השני, אם אתם זקוקים לצביעת דירה או בית, התייעצו אתנו, עם המרכז לצביעת דירות. לפרטים נוספים, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, חייגו עוד היום – 073-375-3251.

צרו קשר לייעוץ ומחירים

אז מה היה לנו בכתבה:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

החזון שלנו

המרכז לצביעת דירות מבצע את כל עבודות הצבע והשפכטל לבית ומציע רמת התמחות, דיוק, הקפדה ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. במסגרת פעילותו, מבצע המרכז לצביעת דירות פרויקטים פרטיים לדירות בודדות ובתים פרטיים וכן פרויקטים רוחביים לדירות וחדרי מדרגות בבניינים משותפים, מגדלי משרדים ורבי קומות.

-המרכז לצביעת דירה-

בלוג

מדעי המדינה או מדעי ההתנהגות

מדעי המדינה ומדעי ההתנהגות הם תארים הנמצאים בעלייה בשנים האחרונות, ובגלל החפיפה הקלה בנושאי הלימוד כשמדובר בלימודים גבוהים של הנושאים הללו, צעירים רבים היום מתקשים

במה תלוי המחיר של צביעת סלון
בלוג

ניקוי כתמי צבע במשרד

ישנן דרכים רבות להסיר כתמי צבע מהמשרד. ואם נתקלתם בכתמים אלו, לפניכם מדריך על השיטות השונות וכיצד לנקות אותן. נסביר על כמה דגשים וטיפים חשובים,

להתנסות בגוונים שונים לצביעת דירה
בלוג

הדבקת טפטים לאחר צביעת הבית

במטרה לשמר את התוצאה לאחר צביעת הדירה, ניתן להדביק טפטים איכותיים למטרת הגנה. מלבד זאת, הטפטים ישמשו אתכם לעיצוב הפנים, הגברת החוויה והעיצוב, ולחיפוי הקירות.

תהליך ייבוש נזקי המים בזמן נזילה

ייבוש נזקי מים הוא תהליך מורכב ויקר עבור רוב בעלי הבית. זו הסיבה שיש שירותים רבים המספקים שירות זה לציבור. השירותים הנפוצים ביותר הם ייבוש

צביעת דירה לאחר ייבוש נזקי מים

נזקי מים הם אחד הגורמים הנפוצים ביותר לנזקים מבניים בבתים. זה יכול להוביל לצמיחת עובש וחיידקים, כשל מבני ועוד הרבה יותר. כדי למנוע או למזער

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!