ניסור, בניה וצביעת קיר מ-0

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

בנייה ושיפוצים של בית זה הליך מורכב וגדול. לא קל להגיע לתוצאות הסופיות ויש כמה וכמה שלבים בדרך עד שאכן מגיעים לתוצר המושלם.

כשאנחנו בונים קיר בבית לרוב הוא לא יוכל להיות קיר שלם ואטום מכל צדדיו. כי בקיר אנחנו צריכים להתקין נקודות חשמל, לעיתים נרצה גם נקודות מים ויש גם את תשתיות התקשורת כך שהקיר התמים אמור להכיל עוד כמה אלמנטים מעבר לבלוקים, לבטון או לגבס.

כדי שהעבודה תוכל להיות מושלמת, חשוב מאוד לעשות את הכול עם הכלים הנכונים, עם הידע המקצועי של אנשי הצוות ובאופן עקבי ומוקפד לאורך כל התהליך וזאת כדי להבטיח כי אכן תתקבלנה התוצאות הרצויות.

אז הבה נלך לפי הסדר.

  1. ניסור קירות – ניסור קירות עשוי להיות תחילתה של העבודה והיא גם יכולה לבוא בהמשך לאחר שהקירות כבר בנויים. אז אם מדובר בביצוע עבודות שיפוץ, שם לעיתים תרצו להסיר קירות קיימים כדי לחלק מחדש את המבנה, להרחיב את הבית או כל צורך ומטרה אחרים. הניסור של הקירות חייב להיעשות בצורה מדויקת כאשר המטרה היא להסיר רק את החלקים המיותרים אך בלי לפגוע בשאר חלקי המבנה או לסדוק חלקי קיר אחרים. הניסור כאשר הוא נעשה בצורה מקצועית עם מכשור שמיועד לצורך ניסור קיר בטון הרי שהתוצאה עשויה להיות בדיוק כפי שאתם רוצים וצריכים. משם יהיה לכם קל ופשוט להתקדם הלאה בכל שאר חלקי העבודה.
  2. בניית קירות – לאחר שהסרתם את הקירות שרציתם להסיר, יש לכם את העבודה עם הבנייה מחדש של הקירות.

הבנייה צריכה להיעשות בהתאם למטרה של הקיר ועל פי השימוש העתידי בו. יש אפשרות לבנות קירות מבלוקים ויש כמובן את קירות הבטון. מנגד יש לנו גם את הגבס או את הבנייה הקלה כאשר לכל מטרה ולכל מקרה צריך לבחור את החומר הנכון והמתאים.

בניית חדרי ממד למשל חייבת להיעשות עם בטון ולא סתם בטון. בטון עבה ומזויין שיבטיח חוזק ועמידות. מנגד קירות פנים בבית שמחלקים את החללים בהחלט יכולים להיות עשויים גבס ועדיין להעניק את המענה הכי טוב וגם הכי מבודד. כך שאנשי המקצוע הם אלו שאמורים הנחות אתכם בכל התהליך ולבחור עבורכם את הבחירות הנכונות.

   3. צביעת קירות – כאן אנחנו מגיעים לחלק הכי חווייתית והכי כיפי בכל תהליכי הבנייה. שאר התהליכים יצירתיים ככל שיהיו, עדיין לא יוצרים את התוצר האסתטי והנעים לעין. כל עוד הכול מלוכלך, אפור, עם טלאים ותיקונים, קשה להתרשם מהבנייה או השיפוץ. אי אפשר לראות מה באמת הולך להיות במקום. ברגע שמתחילים לבצע את הצביעה, המקום מקבל את האור שלו, את הגוונים הייחודיים לו והתוצאה הסופית מתגלה במלוא הדרה.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!