שירותי צביעת דירה 4 חדרים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753251

צביעת דירה 4 חדריםיש לא מעט סיבות שבגללן שווה להשקיע בצביעת דירה 4 חדרים. קודם כל צביעה של דירה מחדשת את כל המראה שלה, כך שאם אתם בעצם עוברים לדירה חדשה או רוצים לשפץ את הדירה, שירותי צביעה הם חלק בלתי נפרד מהתהליך. בנוסף, הצביעה שומרת על הקירות לאורך זמן רב יותר, מעלה את הערך של הנכס וגורמת לתחושה ואווירה נעימה יותר. 

צביעת דירה 4 חדרים עשה זאת בעצמך או בעזרת צבעי

אם אתם מעוניינים ליצור מראה חדש בביתכם בעלויות משתלמות, אחת השיטות הקלות ביותר להשיג את המטרה היא לשכור שירותי צביעת דירה. בעוד שניתן לצבוע את הקירות לבד, הפרויקט כנראה ייקח הרבה זמן ותצטרכו לדאוג גם לאיכות העבודה. חשוב מכך, יתכן שלא תשיגו את אותו מראה כמו עבודת צביעה מקצועית. בנוסף, אם תצבעו את הדירה לבד, אתם חייבים לקחת בחשבון מצבים כמו רטיבויות, נזילות, בעיות באיטום ואז זה ממש לא מספיק רק לצבוע את הקירות, אלא צריך לבצע עוד כל מיני תהליכים של קילופים, תיקונים, טיח וכדומה.  

למרבה המזל, ניתן לשכור שירותי צביעת דירה די בקלות. אם אתם מעוניינים בשירותי צביעה במחירים נוחים לשיפוץ הבית שלכם, או מעוניינים להשיג השפעה של קירות מורכבים בסלון שלכם, הנה רשימה של כמה משירותי הצביעה הטובים ביותר שתוכלו לקבל, והשיקולים שקובעים את עלות הצביעה.

יתרונות צביעת דירה 4 חדרים

מלבד שיפור האסתטיקה של הבית, קיימים יתרונות מעשיים נוספים לפרויקט צביעת דירה 4 חדרים:

הגנה על הקירות

הקירות מתבלים לאורך הזמן, מה שמשפיע על המראה הכללי ומצב הבית. שכבת צבע חדשה על הקירות לא רק מסייעת להאריך את אורך החיים של הקירות שלכם, אלא הפרויקט מסייע גם למנוע סדקים ובועות צבע, או הצטברות שומן, לכלוך, עובש וטחב.

העלאת ערך הנכס

אם אתם מעוניינים למכור את הנכס, תרצו ליצור רושם ראשוני טוב על קונים פוטנציאליים. פרויקט צביעת דירה היא שיטה זולה לגרום לבית שלכם להיראות חדש יותר ואולי אפילו להגביר את האטרקטיביות שלו.

מומחה צבע ממליץ להקפיד על צבעים ניטרליים ומינימליסטיים כמו לבן, בז' או שמנת, ולא לצבוע בצבעים נועזים אם אתם מעוניינים להגדיל את ערך המכירה החוזרת של הבית שלכם.

שיפור איכות האוויר בבית

צבעים שמיוצרים מרכיבים טבעיים כגון שעוות דבורים ושמנים צמחיים, מסייעת להפחית רעלים באוויר ולשפר את איכות האוויר הכוללת הפנימית, מה שמועיל במיוחד לילדים או לנשים בהריון.

מה קובע את עלות שירותי צביעת דירה 4 חדרים?

מחיר צביעת דירה 4 חדרים תלוי במספר שיקולים, כגון:

סוגי החדרים. חדרים שונים דורשים תשומת לב שונה. כך, לדוגמא, צביעת מטבח תעלה יותר מחדר שינה, מכיוון שהיא דורשת ציפוי פריימר או סילר, בעוד שחדרי אמבטיה דורשים בדרך כלל צבעים עם תכונות אנטי פטרייתיות.

סוג הבית. ההבדלים בין צביעת דירה 4 חדרים בבניין או בדירת קרקע קובעים את המחיר.

גודל השטח. ככל ששטח הדירה גדול יותר, כך נדרש יותר צבע.

קירות פנימיים או חיצוניים. ברוב המקרים, קירות חיצוניים דורשים יותר שכבות צבע עמידות לתנאי מזג האוויר ובדרך כלל הפרויקט יהיה יקר.

צבעים. הוספת יותר מצבע אחד או צבע שונה לחדר תוסיף באופן טבעי לעלויות.

השפעה. יצירת השפעות ומרקמים שונים של צבעים תעלה יותר.

איכות הצבע. כל סוג צבע מציע סוגים שונים של צבעים עם תכונות ייחודיות, כמו ברק ומאט, נגד פטריות, ללא כימיקלים, ועוד, וכל צבע זמין במחיר שונה.

כמה עולה לצבוע דירה של 4 חדרים?

העלויות לצביעת דירה משתנות ותלויות במגוון רחב של קריטריונים כמו גודל הדירה, סוג הצבעים שבוחרים, האם מדובר בצביעת דירה עם או ללא רהיטים, מצב הקירות, האם יש רטיבויות או נזילות בדירה, מי הצבעי שצובע את הדירה, האם הדירה נצבעת בצבע אחיד, בכמה צבעים, כמה כהה הצבע שעל הקיר וכמה בהיר הצבע שצובעים איתו את הקיר ועוד. המחירים לצביעת דירה 4 חדרים נעים בין 2,800-5,000 ש“ח. תוספות כמו תיקונים, צביעת תקרה, כיסוי רהיטים, הכנה של הדירה לצביעה מסתכמים בכמה מאות שקלים נוספים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753251

אז מה היה לנו בכתבה:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו

החזון שלנו

המרכז לצביעת דירות מבצע את כל עבודות הצבע והשפכטל לבית ומציע רמת התמחות, דיוק, הקפדה ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. במסגרת פעילותו, מבצע המרכז לצביעת דירות פרויקטים פרטיים לדירות בודדות ובתים פרטיים וכן פרויקטים רוחביים לדירות וחדרי מדרגות בבניינים משותפים, מגדלי משרדים ורבי קומות.

-המרכז לצביעת דירה-

צביעת דירה 4 חדרים
צביעת דירה

שירותי צביעת דירה 4 חדרים

יש לא מעט סיבות שבגללן שווה להשקיע בצביעת דירה 4 חדרים. קודם כל צביעה של דירה מחדשת את כל המראה שלה, כך שאם אתם בעצם

צביעת דירה 3 חדרים
צביעת דירה

צביעת דירה 3 חדרים: כמה זה עולה?

הבית הוא המפלט האולטימטיבי. זהו המקום שבו ניתן להירגע בסוף יום עם בני משפחה אהובים וחברים. צביעת דירה 3 חדרים משלימה את האווירה והופכת את

הנמכת תקרה למזגן
הנמכת תקרה

הנמכת תקרה למזגן

הנמכת תקרה, היא למעשה תקרה נוספת שמוסיפים מתחת לתקרה הקיימת וכך מנמיכים את גובהה. הנמכת תקרה מתבצעת בדרך כלל בעקבות צרכים שעולים בבית, כמו לדוגמא,

הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי
הנמכת תקרה

הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי

הנמכת תקרה למזגן מיני מרכזי הנמכת תקרה מתבצעת במבנים רבים עבור צרכים שונים. אחד הצרכים הנפוצים ביותר להנמכת תקרה הוא התקנת מזגן מיני מרכזי. הנמכת

הנמכת תקרה אקוסטית
הנמכת תקרה

הנמכת תקרה אקוסטית

הנמכת תקרה יכולה להתבצע בשתי דרכים- הראשונה היא על ידי גבס והשנייה היא הנמכת תקרה אקוסטית. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות והשימוש בכל אחת נעשה

התקשרו עכשיו