ניקוי כתמי צבע במשרד

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

ישנן דרכים רבות להסיר כתמי צבע מהמשרד. ואם נתקלתם בכתמים אלו, לפניכם מדריך על השיטות השונות וכיצד לנקות אותן. נסביר על כמה דגשים וטיפים חשובים, אך אם הם לא יעבדו לכם, יהיה חשוב לקבל סיוע מאת חברת ניקיון מקצועית. 

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור בעת ניקוי כתמי צבע הוא שאסור להשתמש באקונומיקה ברוב רובם של המקרים. הסיבה לכך היא שהחומר יגרום לצבע של המשטח להתייבש ולהיסדק, מה שיוביל לבעיות נוספות בהמשך. אם המשטח מתחת לכתם הצבע חשוב לכם, אקונומיקה היא BIG NO. מה עוד חשוב לדעת? המשיכו לקרוא על ניקוי משרדים, ניקוי כתמי צבע במשרד, ניקיון משרדים בערב, ניקיון משרדים עם מפתח ועוד. 

ניקיון משרדים בערב כולל מפתח ושיטות ניקוי אחרות 

בין אם מדברים על ניקוי משרדים כללי או ניקוי כתמי צבע במשרד, חשוב להבין כי ניקיון משרדים מתבצע בשיטות שונות וברמות מומחיות שונות. מבחינת השיטות, ניקיון משרדים בערב יכול להתבצע למשל באמצעות ניקיון משרדים עם מפתח, מה שאומר שחברת הניקיון מגיעה לאחר לכתם של העובדים לביתם. כך, צוות הניקיון לא יפריע לפעילות העסקית במשרד. 

לאחר שהבנו מה הוא ניקיון משרדים בערב כולל מפתח, מבחינת שיטות ניקוי כתמי צבע במשרד, קיימות כמה וכמה שיטות הסרת כתמי צבע במשרד. למשל, שימוש במכונות ניקוי עוצמתיות כמו מכונות קיטור מקצועיות שמסוגלות להסיר את רוב הכתמים של סוגי הצבעים השונים. וכאן חשוב לציין כי, חלק מסוגי הצבעים יהיו יותר קשים להסרה מאחרים. 

אילו כתמי צבע עשויים להיות יותר קשים להסרה?

ישנם שני סוגים עיקריים של כתמי צבע: על בסיס שמן ועל בסיס מים. כתמים על בסיס שמן יכולים להיות קשים יותר להסרה, מכיוון שהם בדרך כלל דורשים יותר זמן ומאמץ, כמו גם חומרים ייעודיים להסרת כתם צבע שמן. עם זאת, לעתים קרובות קל יותר להסיר כתמים על בסיס מים, מכיוון שהם לא דורשים את אותם חומרי ניקוי ייעודיים ושיטות ניקוי ייעודיות. 

כמו כן, יהיה קשה מאוד להסיר גם כתמים מסוג צבע על בסיס אקרילי. הצבעים האלו מסוגלים להשאיר אחריהם כתם שמצריך עבודת ניקיון משרדים מאומצת. לפיכך, בין אם תבחרו שירות ניקוי כתמי צבע במשרד, ניקיון משרדים בערב או ניקיון משרדים עם מפתח, תדאגו לוודא שחברת הניקוי מבינה עם איזה סוג של כתם היא צריכה להתעסק. 

ניקוי משרדים: כיצד מתומחרת הסרת כתמי צבע במשרד?

בכל הנוגע לחברות ניקיון משרדים בערב כולל מפתח וללא מפתח, רובן מעניקות מגוון רחב של שירותים. בסופו של דבר, חשוב לדעת שהמחיר של ניקוי המשרד תלוי בכמה זמן ומאמץ החברה תשקיע בעבודה, באילו שעות העבודה תתבצע, מה גודל הצוות שהעבודה תצריך וכו'.

צרו קשר לייעוץ ומחירים
אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!