מרפסות פלדה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

הוספת מרפסת תלויה במהירות ובבטחה מרפסות פלדה לשיפור הבית

במשך כמה עשורים, אסר החוק בישראל על חברות בנייה וקבלנים לבנות מרפסות חיצוניות בבתים משותפים. הדרך היחידה לבניית מרפסות כאלה היתה בניית מרפסות מדורגות, מה שהערים לא מעט קשיים בדרכם של קבלנים לבנות אותן. כתוצאה, ויתרו מרביתם על המרפסות התלויות. ואולם לפני מספר שנים שונה הסעיף בחוק ובוטל החיוב לבניית מרפסות מדורגות. מהרגע הזה, מתיר החוק לבנות בניינים עם מרפסות פלדה או אבן חופפות, האחת מעל רעותה. גם בבתים שבהם לא נבנתה מרפסת מתיר החוק, במגבלות מסוימות ובכפוף לקבלת האישורים הנדרשים, הוספת מרפסות פלדה עם מעקה ברזל או עם סוגים אחרים של מעקים. מהן מרפסות פלדה תלויות ואילו סוגים אחרים של מרפסות קיימים? מה היתרונות של מרפסות פלדה  על פני מרפסות אחרות?  כל התשובות בהמשך המאמר.

מרפסות פלדה בצבע הבית  תלויות – מהן ואילו סוגים נוספים של מרפסות קיימים

מרפסות פלדה לאחר צביעת הדירה– הן מרפסות שנועדו לתלייה בבניינים רבי קומות, שעקב החוק שמנע זאת לא נבנו בהם מרפסות תלויות רגילות. המרפסות כאמור עשויות מפלדה, שהיא חומר חזק ועמיד במיוחד ועשויות להחזיק מעמד שנים ארוכות. סוג נוסף של מרפסת תלויה הוא מרפסת הבטון, שגם היא עמידה מאד. עם זאת, מרפסת הבטון כאמור סובלת משלוש מגרעות חשובות: בניית המרפסות הללו היא יקרה יותר מאשר מרפסות פלדה באחוזים ניכרים. ואם בכך לא די, ההתקנה של מרפסת בטון ארוכה מאד, וחייבת להתבצע מתוך בתי המגורים עצמם. המשמעות היא שהתקנת מרפסת מבטון הופכת לסוג מסוים של מטרד, שעלול להימשך ימים ארוכים ואפילו שבועות – תלוי בגודל המרפסת שיש להתקין. באשר לעמידות, אין ספק שמרפסת הבטון עמידה יותר. אבל גם מרפסות פלדה עם מעקה ברזל, אם מטפלים בה בצורה נכונה, עשויה לשרוד שנים ארוכות.

מרפסות פלדה עם מעקה ברזל – כל היתרונות

התקנת מרפסת תלויה מפלדה בבניינים נטולי מרפסת מביאה איתה לא מעט יתרונות. עם היתרונות כאמור ניתן למנות את ההתקנה המהירה, הקלות היחסית של ההתקנה והמשקל הקל יחסית של המרפסת, שיכולה להיות מותקנת גם בבתים שבהם לא ניתן לאשר התקנת מרפסת מאבן, בגלל בעיות הנדסיות שונות. מרפסות פלדה עם מעקה ברזל היא קלה יחסית במשקל, מה שמאפשר להעלות אותה בשלמותה אל הדירה שבה מתבצעת ההתקנה. העלאת המרפסת מתבצעת באמצעים מיוחדים, ואינה מצריכה כניסה לבית שבו מותקנת המרפסת. המרפסת מותקנת על גבי תושבות שהוכנו מראש לצורך העניין, ועשויה לארוך זמן קצר בלבד. אין ספק שהתקנת מרפסות פלדה – היא הדבר הנכון, עבור בעלי דירות המעוניינים בתוספת כאמור.

אם יש לכם עניין בהתקנת מרפסות פלדה עם מעקה ברזל או סוג אחר של מעקה אצלכם בבית, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון לקראת שיפור תנאי המגורים והגדלת שטח הדירה שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!